{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:Измами и опити за измами в особено големи размери от CORO  (Прочетена 136033 пъти)
0 Членове и 24 Гости преглежда(т) тази тема.
Dheny
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 113


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #840 -: Декември 07, 2010, 23:02:16 »
Раздели ТемаНагоре

delia, това се опитах да кажа, дано поне след твоят пост момичетата да са по спокойни относно,,връщане на жалбата''.
Активен

220 положителни оценки в другият сайт, нямам неутрални и отрицателни.
Разчитам единствено на комуникацията.
Спазвам ред, но си запазвам правото да преценя на кой да пратя.

http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=65578&profile_type=feedback
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #841 -: Декември 07, 2010, 23:03:28 »
Раздели ТемаНагоре

Я,я,я, за какво иде реч сега  Shocked
1. Момичетата, които са си подали жалбите с дата предхождаща датата на връщане/плащане от Ива са си напълно в правото и тя няма никакви основания да иска оттегляне на жалбите от тяхна страна. Тя трябва да докаже, че е върнала/платила с документите, които е получила от пощата/банката.
2. Момичетата, които са си получили нещата/парите преди да подадат жалба също имат известно основание, тъй като са един вид свидетели за цялата и дейност.
3. Полицията не се занимава с престъплението "клевета" чл.147 от НК. Тя се преследва по частен път.
Момичета, който е подал жалба или сведения за това, което му е станало известно и то отговаря на истината няма от какво да се притеснява. Терминът "оттегляне на жалба" не съществува по чл.209 /измама/, тъй като тя се преследа като престъпление от общ характер. В случай, че се съберат достатъчно доказателства за извършено престъпление прокурорът чрез разследващия орган привлича лицето към наказателна отговорност. Жалбоподателите са свидетели по делото, а тези, които пожелаят и са претърпели имуществени вреди могат да поискат да бъдат конституирани по образувано дело в качеството на пострадали.
Извършените до сега действия от полицията очевидно не са следствени действия, а извършване на полицейска проверка, като прокуратурата ще прецени дали да образува или не досъдебно производство. За сведение - ако се образува наказателно производство всички дали до сега писмени обяснения ще бъдат разпитани отново за същото в качествата им на свидетели, най-често "по делегация" в най-близкото до тях РПУ. Такава е процедурата, това да не Ви притеснява изобщо.
Добре, че има и компетентни хора готови да помогнат
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
delia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 183


delia от Продавалник-а

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #842 -: Декември 07, 2010, 23:13:51 »
Раздели ТемаНагоре

И в допълнение - твърдението за думичките на полицейския инспектор 110% ще се окажат неверни, а не дай си Боже да научи какво и е казал, като едното нищо ще я осъди за обида по чл.146 от НК, т.е. изкарва го некомпетентен по елементарния казус.
Възстановяването на вредите /връщане или плащане/ във всички случаи е смекчаващо вината обстоятелство за Ива, но в никой случай не прави жалбоподателите виновни, че са подали заявление в полицията.
Момичета, нямате повод за притеснения, нека се притеснява вие си знаете кой.
Активен

Предимство за русенци и купувачите на повече от една обява. Не изпращам "до поискване" нито пари, нито покупки. Наложен платеж само след предварителна уговорка.
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #843 -: Декември 07, 2010, 23:23:39 »
Раздели ТемаНагоре

И в допълнение - твърдението за думичките на полицейския инспектор 110% ще се окажат неверни, а не дай си Боже да научи какво и е казал, като едното нищо ще я осъди за обида по чл.146 от НК, т.е. изкарва го некомпетентен по елементарния казус.
Възстановяването на вредите /връщане или плащане/ във всички случаи е смекчаващо вината обстоятелство за Ива, но в никой случай не прави жалбоподателите виновни, че са подали заявление в полицията.
Момичета, нямате повод за притеснения, нека се притеснява вие си знаете кой.
(super1)
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Dheny
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 113


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #844 -: Декември 07, 2010, 23:41:25 »
Раздели ТемаНагоре


Сега да си кажем няколко думи за жалбите , днес Ива е била в полицията , и инспектора и е дал имената на жалбоподавателките , тя пък му е показала бележките че на някой от тях е платила/пратила нещата , което много озадачило човека ,
Нещата са следните , тези които са си получили нещата с пощенските или им е било платено , трябва да оттеглят жалбите си , защото техните жалби към днешна дата са клевета , и инспектора е казал на ива че в този случей тя самата има право да пусне жалба за клевета и оронване на авторитета срещу тези с които вече си е разчистила сметките
Аз говорих с нея , доста е ядосана на това че въпреки че си е разчистила сметките с някой мами , те не са отдръпнали жалбите , аз ви намекнах още преди че не е редно , но никой не ме слуша , както и  да е , ива ми каза че ако утре най късно вдруги ден тези които са си получили нещата не оттеглят жалбите си , то тя също ще пусне такива срещу тях , отсрочката от два дни а дава заради мен , защото аз я помолих , твърдейки че вярвам че сте разумни хора , дано не греша.Моля ви да помислите малко , кое предпочитате , да си отмъщавате и да триете сол на нечия глава и срещу вас също да бъде пусната жалба за клевета или да се приключи най сетне с тоя проблем.
Въпреки че Ива постъпи МНОГО грешно , в нито един момент не я оневинавам , сега тя оправя нещата и постъпва както е редно !
Направете го и ВИЕ!

Не разбирам! Всеки позволил си да постъпи така трябва да си понесе последствията. Другите които имат намерение да постъпват по същия начин, ще знаят, че не сме безучастни. След като сте неутрална страна се въздържайте от лични коментари относно законовите мерки, които всеки има право да предприеме, а е видимо, че на са ви ясни.
« Последна редакция: Декември 08, 2010, 00:08:21 от Dheny » Активен

220 положителни оценки в другият сайт, нямам неутрални и отрицателни.
Разчитам единствено на комуникацията.
Спазвам ред, но си запазвам правото да преценя на кой да пратя.

http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=65578&profile_type=feedback
bADaZz
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 230


Focus equals reality!

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #845 -: Декември 08, 2010, 00:27:45 »
Раздели ТемаНагоре


Сега да си кажем няколко думи за жалбите , днес Ива е била в полицията , и инспектора и е дал имената на жалбоподавателките , тя пък му е показала бележките че на някой от тях е платила/пратила нещата , което много озадачило човека ,
Нещата са следните , тези които са си получили нещата с пощенските или им е било платено , трябва да оттеглят жалбите си , защото техните жалби към днешна дата са клевета , и инспектора е казал на ива че в този случей тя самата има право да пусне жалба за клевета и оронване на авторитета срещу тези с които вече си е разчистила сметките
Аз говорих с нея , доста е ядосана на това че въпреки че си е разчистила сметките с някой мами , те не са отдръпнали жалбите , аз ви намекнах още преди че не е редно , но никой не ме слуша , както и  да е , ива ми каза че ако утре най късно вдруги ден тези които са си получили нещата не оттеглят жалбите си , то тя също ще пусне такива срещу тях , отсрочката от два дни а дава заради мен , защото аз я помолих , твърдейки че вярвам че сте разумни хора , дано не греша.Моля ви да помислите малко , кое предпочитате , да си отмъщавате и да триете сол на нечия глава и срещу вас също да бъде пусната жалба за клевета или да се приключи най сетне с тоя проблем.
Въпреки че Ива постъпи МНОГО грешно , в нито един момент не я оневинавам , сега тя оправя нещата и постъпва както е редно !
Направете го и ВИЕ!

Не разбирам! Всеки позволиш си да постъпи така трябва да си понесе законови последствия. Другите които имат намерение да постъпват по същия начин, ще знаят, че не сме безучастни. След като сте неутрална страна се въздържайте от лични коментари относно законовите мерки, които всеки има право да предприеме, а е видимо, че на са ви ясни.

И аз това имах предвид, но набързо ми сложиха клеймото "злобна", че чак и от злоба съм се тресяла, само защото казах, че модератор ОЧЕВАДНО апелира жалби да не се подават и да се изтеглят, а пък уж е неутрална страна. Сега какво стана, дадохте втори шанс, а пък тя взе да заплашва със жалби. Това същество е безкрайно нагло и десетки шансове да и дадете, едва ли ще има промяна. Че и дава срокове, ултиматуми, или много филми гледа това момиче или е наистина болно психически.
Активен

За непознати от мен потребители парите предварително!
Плащам САМО по банков път!
След запис чакам 6 h, предимство при закупуване на повече обяви.

bADaZz съм !
Focus equals reality!
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #846 -: Декември 08, 2010, 01:02:07 »
Раздели ТемаНагоре

Добре бе , на какво основание човек на когото му е платено си оставя жалбата или пък вече са му върнати и нещата непокътнати  и пощенските , еми аз не го разбирам като неутрална страна не го разбирам , защото така се прави сечено на друтите мами дето още не са си получили нещата или какво действаме на принзипа , е аз си взех нещата да става каквото ще ,
СТИМУЛА НА ИВА ДА ВЪРНЕ И ОПРАВИ ВСИЧКО Е ЗА ДА НЕ И СЕ ПЕТНИ ИМЕТО И ДА НЯМА ВЗЕМАНЕ ДАВАНЕ В ПОЛИЦИЯТА , а като такива работи има след като е направила каквото е редно , какъв е стимула и да продължи да го прави и да довърне и доплати останалите неща , ей хора не умеете да четете между редовете
А на свръх компетентните със законодателстово нека почетат малко и тогава да казват няма как
Раздел VII
Обида и клевета
Чл. 146. (1) (Изм. - ДВ, бр. 28 от 1982 г., бр. 10 от 1993 г., бр. 21 от 2000 г.) Който каже или извърши нещо унизително за честта или достойнството на другиго в негово присъствие, се наказва за обида с глоба от хиляда до три хиляди лева. В този случай съдът може да наложи и наказание обществено порицание.
(2) Ако обиденият е отвърнал веднага с обида, съдът може да освободи и двамата от наказание.
Чл. 147. (1) (Изм. - ДВ, бр. 28 от 1982 г., бр. 10 от 1993 г., бр. 21 от 2000 г.) Който разгласи позорно обстоятелство за другиго или му припише престъпление, се наказва за клевета с глоба от три хиляди до седем хиляди лева и с обществено порицание.
(2) Деецът не се наказва, ако се докаже истинността на разгласените обстоятелства или на приписаните престъпления.
Чл. 148. (1) (Изм. - ДВ, бр. 28 от 1982 г., бр. 10 от 1993 г., бр. 21 от 2000 г.) За обида:
1. нанесена публично;
2. разпространена чрез печатно произведение или по друг начин;
3. на длъжностно лице или на представител на обществеността при или по повод изпълнение на службата или функцията му и
4. от длъжностно лице или от представител на обществеността при или по повод изпълнение на службата или функцията му,
наказанието е глоба от три хиляди до десет хиляди лева и обществено порицание.
(2) (Изм. - ДВ, бр. 28 от 1982 г., бр. 21 от 2000 г.) За клевета, извършена при условията на предходната алинея, както и за клевета, от която са настъпили тежки последици, наказанието е глоба от пет хиляди лева до петнадесет хиляди лева и обществено порицание.


И понеже знам че ще се кометира и тази част
Цитат
Деецът не се наказва, ако се докаже истинността на разгласените обстоятелства или на приписаните престъпления.
да спомена , че престъплениет извършено от Ива бива оневинено с показването на бележките за плащане/пращане , а жалбите - клевата от получилите пари/пакети си седят
Момичета , пак казвам не ме разбирайте погршно , аз се опитвам да помогна , така че всички вие да си получите нещата / парите , но в момента единствено добрата воля на Ива , да добрата воля и осъзнавеното на грешката , е причината тя да е върнала и да връща нещата които е взела , Ива в момента е страшно изнервена , къде от проблемите вкъщи , къзде от финансовите си проблеми , къде от създалата се ситуация , къде от полицията , аз не зная колко още и трябва за да каже Майната му - какъв е смисъла да правя каквото и да било още , като резултат от това че се поправям НЯМА , нима искате вашите жалби , на получилите нещата / парте  си да са причината , мамите които още не са си получили нещата или не им е платено да останат с празни ръце , нима мислите че полицията НАИСТИНА ЩЕ ИМ ВЪРНЕ НЕЩАТА  ИЛИ ПАРИТЕ , ако го вярвате , ок , но на ваша отговорност.
Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #847 -: Декември 08, 2010, 01:22:10 »
Раздели ТемаНагоре

Ива в момента е страшно изнервена , къде от проблемите вкъщи , къзде от финансовите си проблеми , къде от създалата се ситуация , къде от полицията , аз не зная колко още и трябва за да каже Майната му - какъв е смисъла да правя каквото и да било още , като резултат от това че се поправям НЯМА


Ееее добре с другото както и да е,не ги разбирам тия закони ама,тя била изнервена ли.......АМи ние,ами ние нямаме ли си проблеми подяволите,ние семейства нямаме ли,ние деца нямаме ли........ Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Тя си го направи така,ние ли я изнервихме,ние ли я накарахме да завлече сума и народ,стига вече.....накрая и някой бой може да изяде,от някой луд Huh? Huh? Huh? Huh? Huh?
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Kateto_pateto
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 197


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #848 -: Декември 08, 2010, 07:40:57 »
Раздели ТемаНагоре

Какво ме интересува че  е изнервена да не е крала от жените тук, които са решили да продадът по нещичко от нещата си  за да купят  на детенцето си подарък например, да не би те да са  в много завидно състояние.Ако бяха в кой знае какво добро материално състояние нямаше да си  продават нещата на безценица, а просто ще отидат и ще си го купят от магазина каквото им трябва и няма да се занимават тук с Соро ли и Моро ли е. Чак пък трябва едва ли не да и съчувстваме. Lips Sealed
Активен

Коректна съм-моля бъдете и вие!!!
Връщам-ако не отговаря на описанието!!!
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #849 -: Декември 08, 2010, 08:04:36 »
Раздели ТемаНагоре

Аз като подпаля фитилите,за 2 часа съм у тая мърла Shocked  Така ще помогна,че свят ще й се извие Lips Sealed
Еми,дай да сложим по 5-6лв и да се разходим да тая.Ще съберем нещата набързо.Да видим няма ли друг начин да се помогне.
Така и така имам ядове да избивам  Cheesy
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
delia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 183


delia от Продавалник-а

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #850 -: Декември 08, 2010, 08:07:05 »
Раздели ТемаНагоре

"престъплениет извършено от Ива бива оневинено с показването на бележките за плащане/пращане"
Тц, това е смекчаващо вината обстоятелство, не е оневиняване.
Активен

Предимство за русенци и купувачите на повече от една обява. Не изпращам "до поискване" нито пари, нито покупки. Наложен платеж само след предварителна уговорка.
delia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 183


delia от Продавалник-а

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #851 -: Декември 08, 2010, 08:12:29 »
Раздели ТемаНагоре

Аз като подпаля фитилите,за 2 часа съм у тая мърла Shocked  Така ще помогна,че свят ще й се извие Lips Sealed
Еми,дай да сложим по 5-6лв и да се разходим да тая.Ще съберем нещата набързо.Да видим няма ли друг начин да се помогне.
Така и така имам ядове да избивам  Cheesy
Твърдо не. Това вече е наказуемо.
Активен

Предимство за русенци и купувачите на повече от една обява. Не изпращам "до поискване" нито пари, нито покупки. Наложен платеж само след предварителна уговорка.
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #852 -: Декември 08, 2010, 09:28:50 »
Раздели ТемаНагоре

Аз като подпаля фитилите,за 2 часа съм у тая мърла Shocked  Така ще помогна,че свят ще й се извие Lips Sealed
Еми,дай да сложим по 5-6лв и да се разходим да тая.Ще съберем нещата набързо.Да видим няма ли друг начин да се помогне.
Така и така имам ядове да избивам  Cheesy
Тя все ще си намери майстора.Бъдете сигурни,не е попаднала на някоя луда Tongue
На мен ми е доста делекичко,инъче с удовоствие бих я посетила,ей така кафе да ме почерпи Tongue
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Kateto_pateto
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 197


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #853 -: Декември 08, 2010, 09:38:53 »
Раздели ТемаНагоре

Другото нещо което е тя трябваше да плати на всички, а не да връща обратно стоката. Какво ни интересува че и е трудно финансово, да не е поръчвала толкова много, а сега на всичкото отгоре и на жертва се прави. Нямам думи вече за този случай...
Активен

Коректна съм-моля бъдете и вие!!!
Връщам-ако не отговаря на описанието!!!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #854 -: Декември 08, 2010, 09:43:26 »
Раздели ТемаНагоре

Аз като подпаля фитилите,за 2 часа съм у тая мърла Shocked  Така ще помогна,че свят ще й се извие Lips Sealed
Еми,дай да сложим по 5-6лв и да се разходим да тая.Ще съберем нещата набързо.Да видим няма ли друг начин да се помогне.
Така и така имам ядове да избивам  Cheesy
Твърдо не. Това вече е наказуемо.
Така ми се ходеше до Троян  Sad
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked


Страници: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: