{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:Измами и опити за измами в особено големи размери от CORO  (Прочетена 135917 пъти)
0 Членове и 24 Гости преглежда(т) тази тема.
poli23
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 454


Нека бъдем коректни!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #855 -: Декември 08, 2010, 10:33:42 »
Раздели ТемаНагоре

А случайно да се знае, ние които останахме да ни се плаща, кога ще си получим записите или дрешките? Сега проверих в сайта на НОИ, утре пускат майчинството.
Активен

Коректна съм и очаквам същото!
За две обяви с предимство!
Вече изисквам предварително плащане, омръзна ми от некоректни потребители!
Моля, дайте ми един глас тук, не се изисква регистрация.Благодаря ви! Моята рецепта е- Пай с праскови Smiley))
http://fino-bg.com/show_recipes/view/135/
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #856 -: Декември 08, 2010, 10:35:50 »
Раздели ТемаНагоре

А случайно да се знае, ние които останахме да ни се плаща, кога ще си получим записите или дрешките? Сега проверих в сайта на НОИ, утре пускат майчинството.
Майчинските зависят от работодателя. На Ива може да й ги преведат и в края на месеца.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #857 -: Декември 08, 2010, 13:12:56 »
Раздели ТемаНагоре

В сряда са пуснати парите на
Djessika
ellyy07
kema81
Парите са пратени от Тихомир Вачков на коготе е било платено по погрешка
Вчера са върнати пакетите на
poli23
vili_zah
vili777
kateto_pateto
Cveti_Gabi
skarss

Остават
elena84
pepina78
На които ще се плати на 15 и
Илейн
sis7
на които ще се пратят нещата на 15
Както и пощенските на
miti2007
mimkata
blagovesta_mariela
macarena
anna-mariq
dibidembo
skarss
sawo77777

Активен

poli23
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 454


Нека бъдем коректни!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #858 -: Декември 08, 2010, 13:34:23 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета, току що се прибирам от разходка с малкия, и виждам в пощата си бележка за получаване на пратка. Сигурно е от coro. Но утре ще стане ясно  100%. Ако е така, и си получа нещата както съм ги изпратила, ще си оттегля жалбата.
Активен

Коректна съм и очаквам същото!
За две обяви с предимство!
Вече изисквам предварително плащане, омръзна ми от некоректни потребители!
Моля, дайте ми един глас тук, не се изисква регистрация.Благодаря ви! Моята рецепта е- Пай с праскови Smiley))
http://fino-bg.com/show_recipes/view/135/
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #859 -: Декември 08, 2010, 13:48:02 »
Раздели ТемаНагоре

Радвам се мила
забравих да спомена че в пакетите са и пощенските ви така че сметките ще са напълно оправени
Активен

vili_zah
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 80


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #860 -: Декември 08, 2010, 20:48:04 »
Раздели ТемаНагоре

искам да ви кажа,че получих покана да си получа малък пакет,(би трябвало да е от коро), но ми се струва ,че ще има някакъв проблем,тъй като аз й изпратих колет,защото тежеше повече от два килограма,а сега получавам малък пакет. Но утре ще отида да видя какво ми е върнала. Smiley
Активен

ТОЧНА И КОРЕКТНА СЪМ,НАДЯВАМ СЕ НА СЪЩОТО.
ПРИ ЗАКУПУВАНЕ  НА ПОВЕЧЕ ОТ ЕДНА ОТ МОИТЕ ОБЯВИ ПОЕМАМ ПОЩЕНСКИТЕ РАЗХОДИ. Smiley

http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=86595&profile_type=feedback
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #861 -: Декември 08, 2010, 22:49:30 »
Раздели ТемаНагоре

искам да ви кажа,че получих покана да си получа малък пакет,(би трябвало да е от коро), но ми се струва ,че ще има някакъв проблем,тъй като аз й изпратих колет,защото тежеше повече от два килограма,а сега получавам малък пакет. Но утре ще отида да видя какво ми е върнала. Smiley
Миличка , това е защото го няма микимауса , не ти казах за да ти е изненадка , но като виждам че се притесняваш да ти кажа , че имаш 20 лева вътре за него
Активен

poli23
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 454


Нека бъдем коректни!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #862 -: Декември 09, 2010, 13:10:59 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, както обещах да пиша. Токущо се прибирам от пощата, получих си дрешките, както  си ги бях пратила и пощенските бяха вътре. Благодаря много на модернаторите на сайта, за съдействието. Вие сте страхотни!!! Надявам се за напред да не попадаме в такива ситуации.
Активен

Коректна съм и очаквам същото!
За две обяви с предимство!
Вече изисквам предварително плащане, омръзна ми от некоректни потребители!
Моля, дайте ми един глас тук, не се изисква регистрация.Благодаря ви! Моята рецепта е- Пай с праскови Smiley))
http://fino-bg.com/show_recipes/view/135/
Kateto_pateto
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 197


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #863 -: Декември 09, 2010, 16:05:26 »
Раздели ТемаНагоре

И аз днес си получих нещата  и пощенските.
Активен

Коректна съм-моля бъдете и вие!!!
Връщам-ако не отговаря на описанието!!!
ellyy07
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 101


Всичко е по лична преценка!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #864 -: Декември 09, 2010, 16:07:16 »
Раздели ТемаНагоре

и при мен е щастлива развръзката,получих си записчето!!!!Благодаря  Ви!!!!!!!!!! Kiss
Активен

Всичко е по лична преценка!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #865 -: Декември 09, 2010, 20:26:23 »
Раздели ТемаНагоре

Колко останаха за изчистване?
Активен

The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #866 -: Декември 09, 2010, 22:38:23 »
Раздели ТемаНагоре

На тези да се плати
elena84
pepina78
sis7
На тази да и се върне якето
Илейн
и на тези да оправи пощата
miti2007
mimkata
blagovesta_mariela
macarena
anna-mariq
dibidembo
skarss
sawo77777
Активен

dodkoDD
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 276


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #867 -: Декември 09, 2010, 23:33:21 »
Раздели ТемаНагоре

Уф, много се чудех дали изобщо да пиша, та и моето име да фигурира тук в тая излагация, ама нейсе! Дразня се, когато се апелира с неграмотност и неосведоменост. Незнанието не е оправдание.
И такава процедура като "оттеглям си жалбата" не съществува. Ако полицейският инспектор прецени, може да прекрати проверката. Потърпевшият има право да отрази, че няма претенции към лицето, срещу което е подал жалбата, но не и да си оттегли жалбата. Иди ми-дойди ми няма. Не вярвам полицейският служител да е давал такива недомислени обяснения, каквито бяха писани някъде назад уж от негово име, защото е запознат с процедурата, естествено. Ако е имал нерви от постоянно постъпващи глупави жалби в районните управления, най-много да се е изсмял на нечия глупост.
« Последна редакция: Декември 09, 2010, 23:34:55 от dodkoDD » Активен

Предимство има за поръчване от повече обяви.
Пазарлъците на дребно не ги толерирам и игнорирам. Не искам отрицателни емоции.
Ако се забавя с ходене до пощата с два-три дни-не бързайте да нападате, работя, не живея в сайта, което по никакъв начин не ме прави некоректна.
delia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 183


delia от Продавалник-а

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #868 -: Декември 10, 2010, 08:21:08 »
Раздели ТемаНагоре

Я,я,я, за какво иде реч сега  Shocked
1. Момичетата, които са си подали жалбите с дата предхождаща датата на връщане/плащане от Ива са си напълно в правото и тя няма никакви основания да иска оттегляне на жалбите от тяхна страна. Тя трябва да докаже, че е върнала/платила с документите, които е получила от пощата/банката.
2. Момичетата, които са си получили нещата/парите преди да подадат жалба също имат известно основание, тъй като са един вид свидетели за цялата и дейност.
3. Полицията не се занимава с престъплението "клевета" чл.147 от НК. Тя се преследва по частен път.
Момичета, който е подал жалба или сведения за това, което му е станало известно и то отговаря на истината няма от какво да се притеснява. Терминът "оттегляне на жалба" не съществува по чл.209 /измама/, тъй като тя се преследа като престъпление от общ характер. В случай, че се съберат достатъчно доказателства за извършено престъпление прокурорът чрез разследващия орган привлича лицето към наказателна отговорност. Жалбоподателите са свидетели по делото, а тези, които пожелаят и са претърпели имуществени вреди могат да поискат да бъдат конституирани по образувано дело в качеството на пострадали.
Извършените до сега действия от полицията очевидно не са следствени действия, а извършване на полицейска проверка, като прокуратурата ще прецени дали да образува или не досъдебно производство. За сведение - ако се образува наказателно производство всички дали до сега писмени обяснения ще бъдат разпитани отново за същото в качествата им на свидетели, най-често "по делегация" в най-близкото до тях РПУ. Такава е процедурата, това да не Ви притеснява изобщо.
Цитат
И в допълнение - твърдението за думичките на полицейския инспектор 110% ще се окажат неверни, а не дай си Боже да научи какво и е казал, като едното нищо ще я осъди за обида по чл.146 от НК, т.е. изкарва го некомпетентен по елементарния казус.
Възстановяването на вредите /връщане или плащане/ във всички случаи е смекчаващо вината обстоятелство за Ива, но в никой случай не прави жалбоподателите виновни, че са подали заявление в полицията.
Момичета, нямате повод за притеснения, нека се притеснява вие си знаете кой.
Цитат
Уф, много се чудех дали изобщо да пиша, та и моето име да фигурира тук в тая излагация, ама нейсе! Дразня се, когато се апелира с неграмотност и неосведоменост. Незнанието не е оправдание.
И такава процедура като "оттеглям си жалбата" не съществува. Ако полицейският инспектор прецени, може да прекрати проверката. Потърпевшият има право да отрази, че няма претенции към лицето, срещу което е подал жалбата, но не и да си оттегли жалбата. Иди ми-дойди ми няма. Не вярвам полицейският служител да е давал такива недомислени обяснения, каквито бяха писани някъде назад уж от негово име, защото е запознат с процедурата, естествено. Ако е имал нерви от постоянно постъпващи глупави жалби в районните управления, най-много да се е изсмял на нечия глупост.
Много се радвам, че момичетата получиха потвърждение от втори независим източник, за това, че нямат повод за притеснение.
Активен

Предимство за русенци и купувачите на повече от една обява. Не изпращам "до поискване" нито пари, нито покупки. Наложен платеж само след предварителна уговорка.
poli23
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 454


Нека бъдем коректни!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #869 -: Декември 10, 2010, 09:05:17 »
Раздели ТемаНагоре

И все пак да не забравяме,че жалбите бяха подадени в момвнт, в който тя все още не се беше издължила.Все едно някой да обере банка, после да върне парите и да повдигне обвинение срещу банката. Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy за уронване на авторитета. Хахахаха,не ви ли звучи смешно.
Активен

Коректна съм и очаквам същото!
За две обяви с предимство!
Вече изисквам предварително плащане, омръзна ми от некоректни потребители!
Моля, дайте ми един глас тук, не се изисква регистрация.Благодаря ви! Моята рецепта е- Пай с праскови Smiley))
http://fino-bg.com/show_recipes/view/135/


Страници: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: