{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 ... 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дебати относно продажбата на стоки от чуждестранни сайтове с надценка  (Прочетена 27024 пъти)
0 Членове и 9 Гости преглежда(т) тази тема.
cveti2005
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 160


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Юни 01, 2010, 18:33:36 »
Раздели ТемаНагоре

Значи, щяхме да правим различен сайт от ЕДИН ДРУГ... А сайтът се превръща в негово подобие! Нещо неудомявам....Пак същото "изказване" като в детската градина. Смешно е !!!!!!!!! Я оставете на мира хората, моля!!! Който иска да купува, който иска не!!!!!
« Последна редакция: Юни 04, 2010, 09:23:55 от The_Black_Angel » Активен

ПРЕДВАРИТЕЛНО ПЛАЩАНЕ ПО БАНКОВ ПЪТ ИЛИ ЧРЕЗ ПОЩЕНСКИ ЗАПИС ИЛИ НАЛОЖЕН ПЛАТЕЖ!
ИГНОРИРАМ ПО МОЯ ПРЕЦЕНКА ПОТРЕБИТЕЛИ!
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #1 -: Юни 01, 2010, 19:53:55 »
Раздели ТемаНагоре

ПЪРВО , по-кротко моля!
Второ , какъв точно е проблема , това че не желаем тук хората да пласират стоки купени за лев два , на цени от по 10 лева , цитирам
"BgDomakinq.com - продайте излишните дрехи, обувки, играчки и др. "
Под излишни се има предвид ,

неща които са купени , ползвани , и от които вече няма нужда - да ги продаде на накой на когото ще влязат в употреба вместо да ги изхвърли или подари

неща които са неподходящ подарък - да ги продаде на накой на когото ще влязат в употреба вместо да ги изхвърли или подари

неща които са нови закупени за лично ползване , но не е уцелен размера им - да ги продадеда ги продаде без надценка , прикачвайки снимка с фотоапарата на изваден на екрана на компютъра инвойс / фактура / уведомяващ за покупката и-мейл или снимка с фото апарата на хартийният им носител, на накой на когото ще влязат в употреба вместо да ги изхвърли или подари

неща купени за масово разпространяване , нови- да ги продаде без надценка , прикачвайки снимка с фотоапарата на изваден на екрана на компютъра инвойс / фактура / уведомяващ за покупката и-мейл или снимка с фото апарата на хартийният им носител, с цел възтановяване на инвестираната сума за конкретния артикул

Да тук е различно , първо защото даваме възможност на всеки който по един или друг начин е нарушил правилника , с който всеки един от потребителите се е съгласил да спазва , дсам да направи обявите си отговарящи на правилника , или в случай че това не му харесва (било то да се занимава да качва снимки с инвойси/ фактури и т.н. или да намали цените до по ниски от най ниските в мрежата) сам да ги премахне , дава му се достатъчно време , независимо от натовареността , всеки може да намери един час в рамките на седмица , да се занимае с това. В случай че не го направи , всички обяви му се премахват , всеки е свободен да ги качи наново , но ако не са съобразени с правилника , отново ще бъдат премахвани.

Относно твърдението "Ако цените са ми високи , никой няма да копува"
Да това до някъде е така , но не всеки потребител е запознат с актуалните промоции на разни сайтове , и не е в течение на реалната сума заплатена за това което той си е харесал , потребителите съгласявайки се с правилника , не само се съгласяват да го спазват но и очакват всичко да е съобразено със него , те разчитат тук да не бъдат да го кажем "минавани" и никой да не припечелва пари отгоре на техен гръб" , затова и е вкарано правилото за придружителните снимки на инвойс / фактура и т.н. , за да може първо продавача да докаже цаната която е заплатил за дадената блуза / банталон / обувка / крем / парфюм / спирала и т.н. и второ потенциялния купувач да се убеди в релната цена на която е закупен дадения артикул .

Пак казвам , сайтат е колкото различен  , толкова и сходен ,различен защото за разлика от други , даваме време за реакция от страна на потребителя ,  сходен защото и тук не се толерира продажбата с надценка , има много места на които това не е проблем, но там няма такава активност , защото хората знаейки че някой ще печели отгоре , предпочитат да идат и да си вземат от магазина , тук има активност , защото хората разчитат , че това е място на което няма да има надценка над цената на която е купена стоката!


 
 
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #2 -: Юни 01, 2010, 20:44:30 »
Раздели ТемаНагоре

Значи, щяхме да правим различен сайт от ЕДИН ДРУГ... А сайтът се превръща в негово подобие! Нещо неудомявам....Пак същото "изказване" като в детската градина. Смешно е !!!!!!!!! Я оставете на мира хората, моля!!! Който иска да купува, който иска не!!!!!

Цвети кофти ще бъде да се превърнем в среда за продажба на он-лине магазините (еле пък тези които не са известни). Хората разчитат тук да намерят нещо по-евтиничко на прилично качество. Това е целта ни!

По какво се различаваме? Ами просто ние сме по либерални. Даваме възможност на всеки който е нарушил правата да се поправи. Не раздаваме банове за щяло и нещяло. И така. Надявам се да си ме разбрала правилно.

« Последна редакция: Юни 01, 2010, 20:46:22 от administrator » Активен

vesi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Живея за него

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #3 -: Юни 02, 2010, 21:46:31 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте
Искам и аз да се намеся.Аз вече ще представям фактура за всяка стока но трябва да се вземе под внимание и доставката на дадения артикул получен от чуждите сайтове .Защото за три потника от ЛАРЕДУТ ми вземат десет евро ако наистина на някой му се вижда евтино нека си поръча от там .Аз поръчвам за мен и съпругат ми инещата които не ми допадат ги продавам .Дано тези които пишат и следят търговците не са самите търговци на този супер ама наистина супер сайт.Пожелавам успех на АДМИНЕСТРАТОРИТЕ които го поддържат.
Извинявайте ако сам обидела някого
   Лека вечер
Активен

1.Пощенските се поемат от куповача
2.Стоката се заплаща предварително или се изпраща с наложен платеж по БГ ПОЩИ
3.Пращам на първия дал адрес
4.Пазя ред 3 часа
5.Не приемам обратно стока затова предваритело прегледайте размера и тогава поръчвайте
6.Корекна съм очаквам това и от вас
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #4 -: Юни 02, 2010, 23:06:03 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте
Искам и аз да се намеся.Аз вече ще представям фактура за всяка стока но трябва да се вземе под внимание и доставката на дадения артикул получен от чуждите сайтове .Защото за три потника от ЛАРЕДУТ ми вземат десет евро ако наистина на някой му се вижда евтино нека си поръча от там .Аз поръчвам за мен и съпругат ми инещата които не ми допадат ги продавам .Дано тези които пишат и следят търговците не са самите търговци на този супер ама наистина супер сайт.Пожелавам успех на АДМИНИСТРАТОРИТЕ които го поддържат.
Извинявайте ако сам обидела някого
   Лека вечер

Мога да те убедя, че аз не съм от търговците. Сайта е мой и го направих за удоволствие и работата ми не е свързана с абсолютно никаква търговия на каквото и да било. Мога да те уверя, че всяка една обява преди да бъде изтрита ще минава лично през мен заедно с кореспонденцията Модератор-Потребител за преценка и одобрение. Успех и на теб Веси Smiley Надявам се да си доволна от отговора Smiley

п.п. Абсолютно си права, че трябва да се вземат и цените за доставка в предвид. Аз съм купувал от щатите 2 пъти и доставката от там не е никак малка Smiley
« Последна редакция: Юни 03, 2010, 06:14:22 от administrator » Активен

The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #5 -: Юни 03, 2010, 08:13:55 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте
Искам и аз да се намеся.Аз вече ще представям фактура за всяка стока но трябва да се вземе под внимание и доставката на дадения артикул получен от чуждите сайтове .Защото за три потника от ЛАРЕДУТ ми вземат десет евро ако наистина на някой му се вижда евтино нека си поръча от там .Аз поръчвам за мен и съпругат ми инещата които не ми допадат ги продавам .Дано тези които пишат и следят търговците не са самите търговци на този супер ама наистина супер сайт.Пожелавам успех на АДМИНЕСТРАТОРИТЕ които го поддържат.
Извинявайте ако сам обидела някого
   Лека вечер

Това съм го обмисляла и аз , и решението за мен е следното , ако примерно в конкретната поръчка са поръчани 4 неща
едното за 5 евро , другото за 10 , третото за 15
доставката е 10 евро то процентно спрямо стойността на закупеното ще се дели и доставката
примерно това от 5 евро което е 12,5 % от общата стойност ще поеме 2,5 % от стойността на доставката което е 2,50 евро
Това което е 10 лева ще поеме 5 евро от доставката
а това което е 15 евро ще поеме 7,50 ево от доставката , това за сега е просто предложение , не е окончетилно , ще се обмисли в действие
« Последна редакция: Юни 03, 2010, 08:15:34 от The_Black_Angel » Активен

vesi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Живея за него

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #6 -: Юни 03, 2010, 18:37:46 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте
Това което го предлага Модераторът на сайта е идеално найстина е супер ще се надявам да се приеме .Този сайт наистина е различен от другите и ще намери много повече потребители от другите това ви го гарантирам
Успех на всички
Активен

1.Пощенските се поемат от куповача
2.Стоката се заплаща предварително или се изпраща с наложен платеж по БГ ПОЩИ
3.Пращам на първия дал адрес
4.Пазя ред 3 часа
5.Не приемам обратно стока затова предваритело прегледайте размера и тогава поръчвайте
6.Корекна съм очаквам това и от вас
rossiza
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 23

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Юни 03, 2010, 20:12:07 »
Раздели ТемаНагоре

"BgDomakinq.com - продайте излишните дрехи, обувки, играчки и др. "
Под излишни се има предвид ,

неща които са купени , ползвани , и от които вече няма нужда - да ги продаде на накой на когото ще влязат в употреба вместо да ги изхвърли или подари

неща които са неподходящ подарък - да ги продаде на накой на когото ще влязат в употреба вместо да ги изхвърли или подари
Нямах намерение да се включвам, но в послествие реших - как в случаите по-горе ще се определя цената - нали за подарените неща не сме плащали нищо?! Значи всяка е цена си е супер надценка? За цените на употребяваните също до сега не съм видяла някой нещо да каже! Единственото недоволство е, че някой е поръчал нещо изгодно и го продава с голяма надценка. Само че има един такъв момент, поне според мен: ако например съм си купила нещо от Ла Редут или другаде супер изгодно - за 1 евро да кажем, това си е чист късмет, случайност, защото такива цени няма по принцип. Оказва се обаче че, да кажем трябвал ми е черен панталон, извадила съм късмет и съм си го поръчала за 1 евро, обаче той не ми става. Трябва ми друг панталон - е как ще си купя за 2 лв?!?! Значи, трябва да подаря моя късмет като продам панталона тук за 2 лв и да дам 20 лв за друг от друго място.
Знам че сега ще има много коментари за великото печалбарство. Но до някъде правилата и това което се коментира си противоречи. Нали идеята е да се продава по-евтино от колкото е в магазина или онлайн магазина в момента? ОК! Съгласна! Само че ако някой ми каже къде се продават потници Найк по 2 лв моля да ми се обади, да ида и аз да си купя, че не успях по намаленията! Така или иначе дори и с по-висока цена от която са го купили, хората продават неща в пъти по-евтино отколкото в магазина. Няма да коментирам повече цените.
Иска да коментирам друг въпрос - не всички хора си поръчват по интернет по две причини - или не им се занимава - тези хора обикновено са наясно с цените там, или пък не смеят. Само който е поръчвал знае и за неприятните страни от тази дейност - двойно блокирани суми, липсващи поръчки, сгрешени артикули.... Наистина е приятно някой да ти го донесе, да ти го снима и премери. Че и за 2 лв да ти го даде. Съгласна съм че не трябва да се "минаваме". Но за мен минавка е да ми продадат някой китайски боклук, а не маркова тениска или готини дънки 3 пъти по-евтино от биташките дори. Но злобата и завистта човешка ....
ПП - Моля, всички, които си продават ларедутските неща по 2 лв да ми пишат - ще купя каквото ми става!
Активен
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Юни 04, 2010, 08:02:42 »
Раздели ТемаНагоре

Само ви гледам сеира,но момичета-никой не ви кара да пазарувате от гъзъ на географията....Излиза,че обикновения простосмъртен "селянин"  е длъжен да ви е буфер Lips Sealed
От Ларедут,и подарени неща бих взела...а и по-големи боклуци не съм виждала и на пазара.... Wink
Вие рискувате и т.н.-ОК!Но при условие,че "нещото" нЕ се продаде,тогава дали няма да прежалвате доставка,намаление и т.н.?
И все пак,въпросът е,че масово се купува с намаление и продава в двоен и троен размер....
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #9 -: Юни 04, 2010, 09:21:30 »
Раздели ТемаНагоре

Вече почвам да се ядосвам , аз ли нещо не се изразявам правилно бе хора че не успявате да вденете , потребителите , тези които не могат или не искат да прекарат време търсейки дали цената е реална , разчетат на НАС екипа на сайта да проследяваме за злупотреба с тяхната незапознатост , не е провилно дори от човешка гледна точка , да продаваш в сайт като този неща за да печелиш пари отгоре , има разлика между това да продадеш нещо колкото да не си на загуба или колкото загубата ти да не е голяма , и това да поръчваш на поразия и това което не те кефи да го продаваш на цени с които да си избиеш и него и тези коисто са ти станали и ще си оставиш и евентуално по нататъшни късмети , и нека попитам и следното конкретно rossiza  , нека си представим за момент нещо , ти си взимаш панталон за едно евро , голям ти е продаваш ми го за 20 лева , тъй като мислиш че за толкова ще си вземеш нов , но така се случва че пак има някаква промоция и този път успяваш да уцелиш размера и пак си взимаш панталон за 1 евро , тогава какво , ще ми върнеш ли 18-те лева , или ще си ги задържиш с тях евентуално ще си вземеш още 3-4 неща , спрете се бе хора , не мога да разбера каква ви е мъката .
Местя постовете , и създавам тема където да пишете , защото , тази не е за това
« Последна редакция: Юни 04, 2010, 09:27:56 от The_Black_Angel » Активен

rossiza
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 23

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Юни 04, 2010, 21:09:56 »
Раздели ТемаНагоре

Този път се включвам само защото имаше конкретно питане към мен. Не, няма да ги върна тия 18 лв. На никой обаче не му се струва не естествено носени панталони по 20 лв, ама за нови вече - трън в очите, щото можело да са с надценка. Не разбирам само защо на въпросите ми се отговаря с въпроси. Освен това никога не бих продала нещо купено за 1 евро за 20 лв. Второ понятието "реална цена" е доста субективно. И пазарувам от г... на географията защото така съм решила и никой нищо не ми е длъжен, нямам такива претенции към никого и едва ли някой има. Всеки си купува от където иска! И продължавам да твърдя, че нови дънки за 10 лв са доста по-добре от носени за 15 лв. Но кой каквото предпочита това да си купува! Аз на никого нищо няма да доказвам или да се оправдавам. Модераторите си вършат работата така както я разбират. Не споря за това. Разни хора, разни идеали.... мнения, гледни точки.
Активен
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #11 -: Юни 04, 2010, 22:01:24 »
Раздели ТемаНагоре

Ми , на мен не би ми било приятно , след като аз спазвам правилника , пример , продавам спирала супер гърлациус за 7 лева , плащала съм я на 7,57 с отстъпката , в каталога е била на 8,90 цена за клиент , в сегашния каталог е на 10,90 , но на мен през ум не ми минава , да я продавам на цена по висока от тази на която съм я купила , защото това би било в разрез с правилника който съм се съгласила да спазвам ставайки член на този сайт , по същата логика , разчитам никой да не се облажва за моя сметка , като е купил нещо за 10 лева да си го продаде за максимум толкова , било то на мен или на някой друг , бидейки коректна и не товареща цените , разчитам и другите потребители да не товарят своите , не е коректно просто , правилата важат за всички , както за теб като потребител така и за мен като модератор  . Пак казвам , тук хората очакват да намерят на най-ниска цена нещата от които имат нужда , било то и употребявани .
Надявам се го изясних точно това
А питанката за 20-те лева беше събудена от това
Цитат
Оказва се обаче че, да кажем трябвал ми е черен панталон, извадила съм късмет и съм си го поръчала за 1 евро, обаче той не ми става. Трябва ми друг панталон - е как ще си купя за 2 лв?!?! Значи, трябва да подаря моя късмет като продам панталона тук за 2 лв и да дам 20 лв за друг от друго място.
По твоята логика , всъщност едничката цел е да се рефинансира покупката на нов панталон , но интересното е че ако панталона отново е евтин , то ти няма да върнеш разликата , а ще запазиш и този късмет за себе си , късмета че някой който не е наясно с реалната цена на която е закупен продукта , му е харесал и се е бръкнал за 20  кинта , така с този късмет , ти си имаш нов панталон + 18 кинта в джоба му , да пиеш едно кафе!
А най интересното е , следното , хайде като толкова не се притесняват хората от Ла Редута и другите такива сайтове , нека обявят реалната стойност на която е купен
Що не качите снимки на инвойс/ фактури и т.н. и не кажете в обевата , аз съм го платила на 3 евро , ама то защото имам късмет , цената тук е 6 кинат за самата стока и примерно още толкова за късмета , и той е пари ейййй , криза е , всичко е пари се оказва
И така нека да погледнем още една страна , в ларедут с който вече съм бая запозната покрай тези тегоби с него тук , ежемесечно има промоции за по евро-две , да си представим че аз си взимам 10 комплекта от по три потника за общо 10 евро + 10 евро доставка + 3 евро опаковка нали така  , стават 23 евро което си е 46 лева един потник ми се връзва на 1,54 закръглено нагоре леко , на което аз заставам и пускам лот от три чисто нови потника само за 7 лева , това наистина е тънка цена , от всичко за лев няма да можеш да си вземеш три потника за 7 лева , и така , аз успявам да продам потниците , и кяра ми е 24 лева ,  , е готино ли е питам , аз да имам печалба в този сайт , който е за излишните неща , такъв кяр , ми не е готино , готино е да си оставя колкото  потника там искам , и другите да ги пусна на по 1,54 бройката , и да съм коректна към сафорумниците си , сега друг е вече момента на мен каква ми е целта де , щото ако искам да припечеля някой лев от нищото , даже не на 7 на 8 ще ги пусна , що не , а що не на 10 , е няма да ми се котират толкова на 10 , но пък със продажбата на 5 тройки , ще си избия всичко инвестирано , това ли е логиката , изобщо каква е логиката ?
« Последна редакция: Юни 04, 2010, 22:15:56 от The_Black_Angel » Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Юни 04, 2010, 22:07:39 »
Раздели ТемаНагоре

Мерси за темичката!Ще си я чета и препрочитам денонощно ;D

И продължавам да твърдя, че нови дънки за 10 лв са доста по-добре от носени за 15 лв.
Давам пресен пример-през есента купувам маратонки ПУМА -3 собственик за 13 лв. Синчето всеки ден кара колата с тях-1 драскотина нямат....Чичо му му купи маратонки на Дисни за 80лв. от Мола(Великден-27.04).Обух ги веднага,за да покажа уважение.Отидохме до църквата с чичото,новите маратонки и колата200-300 метра.Прибрахме се и маратонките имаха огромни дупки отпред Shocked
Детето повече не ги обу...Чичото-никога повече няма да купи маратонки ;D

И за да не съм като глас в пустиня,утре ще кача снимки на въпросните неща...

\така,че мила,аз предпочитам носеното,защото само така се вижда качеството!!!
Както ти каза
Цитат
Разни хора, разни идеали.... мнения, гледни точки.

« Последна редакция: Юни 04, 2010, 22:11:14 от Не съм ... » Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
hladna
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 139


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Юни 04, 2010, 22:28:52 »
Раздели ТемаНагоре

На мен пък не ми е ясно само стоките от чужди сайтове ли са проблемни??
Само за тях ли ще се иска снимана фактура?
Щото, съгласете се, че боклуци за 2-5лв в БГ колкото щеш, които после се продават по такива сайтове, като този тук, с надценки в пъти....
Историята помни много такива случаи-не само в този сайт
Например обувки купени от някакъв софийски магазин, Лепнински ли беше, за 2-3лв, после е продават за 15-20  Shocked Shocked
Или препродажбата от секън хендовете.... ТОВА си е живата търговия по такива сайтове като този! Нея как ще я ограничим/премахнем?? Има хора, които си докарват по една прилична заплата от такива препродажби.
Споменавам това по повод на пустото печелбарство, за което постоянно се говори.
Ми, тогава да се иска снимана фактура на всеки, който изобщо продава нещо! Що да се заяждаме само с тези, които пазаруват от чужбина???
Аз съм си купувала неща, които иначе не бих могла да си позволя, на достъпни цени и не ме е интересувало дали някой, т.е продавача, си е направил горница от това. В противен случай никога не бих си купила нещото, което, по принцип струва двойно и тройно. Например нещото струва 100лв, аз го купувам за 50 и съм доволна. И ако продавача го е купил за 5/издебнал някаква промоция/, какво от това??? Аз дали бих могла да го купя за 5? В моя случай, а и в общия-никога! Но то си струва 100-и толкова няма да дам. Но 50 съм дала и съм доволна...

Не се заяждам, просто изказвам мнение.
« Последна редакция: Юни 04, 2010, 22:40:18 от hladna » Активен

1.Поемайте си пощенските!
2.Не подканям на ЛС!
3.Не изпращам за проба!
4.Не приемам и не изпращам с наложен платеж без предварителна уговорка!
5.Изпращам и получавам САМО като МПП! По - скъпите неща, чрез пощенската услуга на Еконт - цена 2,50лв.
6.Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!
7.Записвайте се в обявите!
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=66963&profile_type=feedback
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #14 -: Юни 04, 2010, 22:43:15 »
Раздели ТемаНагоре

Дамммммм , е тва е типичният коментар
Що пък да спазвам , като други не го
Що пък да не печеля , като други го правят
Що пък да не прецаквам другите , аз ли съм виновна че те са балъци
Искам да изясня нещо още от сега , тъй като , откровенно ще си го кажа , ставайки модератор изобщо не очаквах сбъсък с такава жажда за печалба на чужд гръб , и изобщо не се и замислях как бих се оправяла с такива проблеми , тъй като не очаквах да има такива , но ето че има , и повярвай ми , работя по въпроса , но нещата ще станат едно по едно , няма да има човек по щастлив от мен , ако всеки човек който обявява цена по висока от тази на която я е купил , хване и я оправи , но това е , типичния нарушител , той ще стои потайно встрани , и няма да си мръдне пръста , дакато някой не го застави , как ли не опитах , то не бе масови съобщения , то не бе теми във форума , ми не става , явно ще трябва поединично , да се намерят хората които постъпват некоректно и да бъдат помолени да си оправят нещата , а най-тъжното ми е , че смятах че тези хора , към които със сигурност за се отнесли доста рязко в друг сайт , ще оценят това , да го наречем втори шанс , и няма отново да правят същите грешки , е да ама не , не ми се оправдаха надеждите , не знам вече какъв подход трябва да има един сайт за де спазва скапания правилник който този сайт е определил за свой и с който всеки се е съгласил , е тва не мога да разбера , кликай там съгласен съм процеса с рега да върви напред , ама какво пише ама какво трябва и не трябва да се прави , мен не ме еня , аз ще си правя къквото си знам и каквото си искам , пък докогато ми мине номера до тогава !
Тъжна работа , и да си призная честно , срам ме е , срам ме е че бях толкова наивна и че имах такава вяра в хората , срам ме е че мой съгражданки и сънароднички злупотребяват със сайта и го оскверняват , срам ме е че трябва да пиша на тези хора ,  и да ги моля да се вземат в ръце , толкова ме е срам че чак ми е неудобно!!!!!!
« Последна редакция: Юни 04, 2010, 23:02:24 от The_Black_Angel » Активен



Страници: [1] 2 3 ... 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: