{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дебати относно продажбата на стоки от чуждестранни сайтове с надценка  (Прочетена 26979 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #30 -: Юни 09, 2010, 10:12:26 »
Раздели ТемаНагоре

Е как ейвън без факури ,аз съм няснимала моите , и всеки който е придставител на ейвън или орифлейм е получил съобщение от ман да направи същото , сега ще ви дам решение на нещата , за да няма сърдити , пускайки продуктите които са ви подарък кажете потребителите да ви предложат цена , не обявявайте вие , така няма да товарите цените , и ако някой ви даде повече от колкото сте дали Вие , то той сам ще ги е предложил , ето решение на ГОЛЕМИЯ проблем 
Активен

Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Юни 09, 2010, 11:19:34 »
Раздели ТемаНагоре

Аз фактура не съм получавала кога съм си купувала каталожна козметика. Ако обявата се пусне без цена, няма ли да е нарушение на правилата отново. Нали сайта не е с търгове?И с подарените стоки не казахте как се процедираме- трябва ли да ги подаряваме  като не сме дали пари за тях?
Явно само ние с pepina сме недоволните от тези мерки, тъй че аз спирам с тази дискусия.Мстото ми не е тук.Намерих откъде да си изтрия профила
Успех на сайта и дано вбъдеще бъдете по- толерантн към потребителлите си

Моля Вие да ми изтриете обявите!
« Последна редакция: Юни 09, 2010, 11:25:02 от Elita » Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
Bonbon
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 85

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Юли 08, 2010, 15:01:52 »
Раздели ТемаНагоре

нямаше да пиша но видях един пост в който пишеше че една синя чанта била подарък и не струвала 10лв,затова обявата трябвало да се поправи  Shocked Shocked Shocked наистина ли има такова правило или сънувам Shocked
нямам идея,но предполагам че въпросната чанта е от ларедют,ако на някой са му я пратили подарък и не му трябва,то на тъкъв като мен,който не пазари от въпросния сайт и хипотетично му хареса чантата що пак да не даде 10лв,нали всеки има глава на раменте си,и сам преценява за какво и колко пари да дава
и да попитам друго,аз продавам кухненски робот който не ползвам и ми е подарък,трябва ли да го подаря Cheesy Cheesy
« Последна редакция: Юли 08, 2010, 15:03:53 от maslinka » Активен
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #33 -: Юли 08, 2010, 17:11:41 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета не злоупотребявайте. Всички които продават от Ларедут изведнъж се оказа, че стоките им са подарени! Бъдете коректни!
Активен

The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #34 -: Юли 08, 2010, 17:23:49 »
Раздели ТемаНагоре

Такаааааа , сега , на мига казвам нещо което е окончатлно , всеки потребител който иска да побликува неща от ла редут , трябва да изпълнява условията от тази тема
http://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?topic=74.0
относно подаръците , екипа ще има оперативка , ще го обсъдим и утре ще ви информираме за окончателното положение , и каквото и да е то , моля да няма негодуване и т.н. , защото аз и останалите от екипа , не искаме и тук да става бойно поле отностно Ла Редут
Активен

medissa123
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 165


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Юли 15, 2010, 14:23:53 »
Раздели ТемаНагоре

Аз имам въпрос относно http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=10658&cat=500 това бюстие от Laredoute.fr .Тъй като не съм го купувала аз, а ми го поръчаха.Имам бегъл спомен, че платих 10лв за него.Тази цена, която съм сложила, при положение, че е чисто ново добра ли е или трябва по-ниска?Laredoute.fr
Активен

Не искам pазмяна;Предпочитам плащане по банков път;
Спазвам реда на записване до опр.момент;Предимство-потребители с повече покупки;Не толерирам бавенето на запис,повече от нормалното;
Оценките ми от друг сайт
ponky
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 64


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Юли 18, 2010, 14:16:59 »
Раздели ТемаНагоре

Еееееееее,започнах да губя логиката вече,но моята пък е такава-изрично си е написано:BgDomakinq.com - продайте излишните дрехи, обувки, играчки и др.
Ами защо пък да давам 10-20лв за нещо,като може да излезе с недобро качество,ами има евтини неща и качествени,и никой не казва,че като е подарък,съответно и ти трябва да го подариш,но го продай на приемлива цена,за да влезе в употреба на купувача.Ами ЗАЩО пък ще надвишаваш цената на продукта,при условие,че ти е подарък-нали не сте давали пари за него,хем няма да го използвате,хем пък искате и паричките.Имам чувството,че и тук ще стане сайт за търговия.Като искаш да спечелиш,има оказиони,сайтове с наддаване и т.н.Това е моето мнение.
Аз също имам 1-2 неща подарък и са на "смешни" цени,но не за да спечеля,а съм сложила тази цена само заради "приличното" качество.
Активен
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #37 -: Юли 18, 2010, 14:23:01 »
Раздели ТемаНагоре

Еееееееее,започнах да губя логиката вече,но моята пък е такава-изрично си е написано:BgDomakinq.com - продайте излишните дрехи, обувки, играчки и др.
Ами защо пък да давам 10-20лв за нещо,като може да излезе с недобро качество,ами има евтини неща и качествени,и никой не казва,че като е подарък,съответно и ти трябва да го подариш,но го продай на приемлива цена,за да влезе в употреба на купувача.Ами ЗАЩО пък ще надвишаваш цената на продукта,при условие,че ти е подарък-нали не сте давали пари за него,хем няма да го използвате,хем пък искате и паричките.Имам чувството,че и тук ще стане сайт за търговия.Като искаш да спечелиш,има оказиони,сайтове с наддаване и т.н.Това е моето мнение.
Аз също имам 1-2 неща подарък и са на "смешни" цени,но не за да спечеля,а съм сложила тази цена само заради "приличното" качество.


ponky повярвай ми екипа прави неимоверни усилия сайта да не е за търговия! За съжаление, това е доста трудоемка работа и трудно се сварва със всичко. За целта помолих и Вас като потребители на сайта, да ни осведомявате за съмнения за стоки които се продават с цел търговия. Надявам се колкото може сайта да остане чист към такива индивиди.
Активен

mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Юли 18, 2010, 14:39:20 »
Раздели ТемаНагоре

Време е и аз да се включа  Cool
Оставете хората да пазаруват каквото преценят! Имам доста добри попадения точно от Ла Редут но покупко-продажбата не е извършена през този сайт. Аз лично преди да купя нещо винаги си правя справка и приемам за нормална най-ниската цена / независимо, че продукта може да е купен преди ГОЛЕМИТЕ НАМАЛЕНИЯ /.
Предпочитам ново от Ла Редут , отколкото парцали от килото, които ако сте забелязали също се продават на доста завишени цени. Shocked Shocked Shocked

Тук е мястото да вмъкна едно предложение към МОД и АДМИН :
Щом се опитвате да отхвърлите търговията / под каквато и да е форма / , защо не пробвате да регламентирате максималния брой на публикувани обяви от даден потребител? Мислите ли, че е нормално един потребител да има 70...80....90...обяви?! Да не говорим за повече....! Едни и същи хора почти всеки ден БЪЛВАТ " МНОГО МАЛКО НОСЕНИ " или " ОБЛЕЧЕНИ ВЕДНЪЖ " ИЛИ " ЧИСТО НОВИЧКИ, НО БЕЗ ЕТИКЕТ "........
Не мисля, че нормално една жена разполага с толкова много гардероби, че да съхранява " ПОЧТИ НОВИТЕ " си парцали. Tongue
Ако не се спре, то по този начин поне ще се ограничи до известна степен търговията  ;D
Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #39 -: Юли 18, 2010, 14:52:27 »
Раздели ТемаНагоре

Време е и аз да се включа  Cool
Оставете хората да пазаруват каквото преценят! Имам доста добри попадения точно от Ла Редут но покупко-продажбата не е извършена през този сайт. Аз лично преди да купя нещо винаги си правя справка и приемам за нормална най-ниската цена / независимо, че продукта може да е купен преди ГОЛЕМИТЕ НАМАЛЕНИЯ /.
Предпочитам ново от Ла Редут , отколкото парцали от килото, които ако сте забелязали също се продават на доста завишени цени. Shocked Shocked Shocked

Тук е мястото да вмъкна едно предложение към МОД и АДМИН :
Щом се опитвате да отхвърлите търговията / под каквато и да е форма / , защо не пробвате да регламентирате максималния брой на публикувани обяви от даден потребител? Мислите ли, че е нормално един потребител да има 70...80....90...обяви?! Да не говорим за повече....! Едни и същи хора почти всеки ден БЪЛВАТ " МНОГО МАЛКО НОСЕНИ " или " ОБЛЕЧЕНИ ВЕДНЪЖ " ИЛИ " ЧИСТО НОВИЧКИ, НО БЕЗ ЕТИКЕТ "........
Не мисля, че нормално една жена разполага с толкова много гардероби, че да съхранява " ПОЧТИ НОВИТЕ " си парцали. Tongue
Ако не се спре, то по този начин поне ще се ограничи до известна степен търговията  ;D

mimoza7710 имам възможност да огранича броя на обявите на потребител. С модовете ще помислим върху идеята и евентуално ще я приложим Smiley Чесно казано на мен ми допада.
Активен

mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Юли 18, 2010, 15:00:17 »
Раздели ТемаНагоре

Ще бъда безкрайно доволна, ако успея да помогна по някакъв начин  Cheesy
Надявам се също предложението ми да не е в ущърб на сайта. Според мен, единствените, които ще загубят са търговците.
Мисля, че няма да се наложи да търсите кои са потребителите-те сами ще " дойдат "- очаквам да се включат в темата, защото едно такова ограничение ще засегне най-вече тях . Нека чуем и тяхното мнение.
Но да не слагаме все пак всички под един знаменател.
« Последна редакция: Юли 18, 2010, 15:05:20 от mimoza7710 » Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!
ponky
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 64


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Юли 18, 2010, 15:09:52 »
Раздели ТемаНагоре

Съгласна съм с mimoza7710,е колкото и дрехи да има човек,не може всеки ден да публикува по 2-3 най-малко.Аз лично много лесно мога да се излъжа,тъй като отдавна не съм ходила в тия магазини(не че не съм купувала и аз оттам преди),но това което чувам сега за стоката,която получават-запазени,хубави,че и маркови.Аз също имам неща за по 2лв,но не са от втора ръка,че са ми и подаръци.
Поздравявам Ви за работата,че хич не ви е лека и Ви пожелавам успехи и здрави нерви Smiley.
Активен
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #42 -: Юли 18, 2010, 15:27:45 »
Раздели ТемаНагоре

сега ще изчета всичко,но от 2 дни обмислям идеята,която все още е само в мислите ми;да се ограничат стоките на големите марки-Адидас,Найк,Рийбок,Пума по няколко на месец или по 2 от вид-дамски сандали,мъжки маратонки,детски чехли,дамски блузи и т.н.
Това все още е като прашинка в малката ми тиква Wink

Да не говорим,че един потребител има 50 обяви за парфюми,а аз имам 1 от Ейвън от преди 6г.и един тестер,подарък от Кауфланд Embarrassed
Притеснява ме факта,че много сърдити ще има Cheesy

днес случайно разгледах обявите за маратонки в продавалник и статистиката е,че 98% са маркови и над 50лв Sad
Надявам се,че тук няма да допуснем това да се случи
« Последна редакция: Юли 18, 2010, 15:32:59 от Не съм ... » Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #43 -: Юли 18, 2010, 15:39:30 »
Раздели ТемаНагоре

сега ще изчета всичко,но от 2 дни обмислям идеята,която все още е само в мислите ми;да се ограничат стоките на големите марки-Адидас,Найк,Рийбок,Пума по няколко на месец или по 2 от вид-дамски сандали,мъжки маратонки,детски чехли,дамски блузи и т.н.
Това все още е като прашинка в малката ми тиква Wink

Само да изясня - имах предвид ограничаване на общия брой публикувани обяви от даден потребител, не става въпрос само за " марковите " неща. От тази гледна точка H & M или  Mexx............не са ли достатъчно известни?! Ми естествено е да има недоволни-с по няколко продажби на ден си докарват прилични суми.......
Що се отнася до маратонките, купих и за двете ми деца, че и за себе си.....немога да си позволя да ги купя от магазин. Купувала съм ги от различни потребители в състояние много добро и е просто съвпадение, но ми струваха 25лв. чифта.
« Последна редакция: Юли 18, 2010, 15:46:36 от mimoza7710 » Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #44 -: Юли 18, 2010, 15:45:35 »
Раздели ТемаНагоре

права си,и мис сиксти,георг,мадъркеър,бенетон.....а кикерс,геокс,тимбърленд,скечърс,адамс и още,и още....
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891


Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: