{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Днес съм тъжна ....  (Прочетена 82293 пъти)
0 Членове и 9 Гости преглежда(т) тази тема.
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #390 -: Януари 28, 2011, 00:13:53 »
Раздели ТемаНагоре

Ох от днес и ние сме с температура Huh?
Нашата лекарка твърди ,че трябва да изчакам с антибиотика - аз се чудя какво да правя Roll Eyes
Нурофена не лекува - със зачервено гърло сме и 38 гр темп.
Ейййй не можах да го опазя....косите ми се изправят като чуя болест...толкова трудно пием лекарства ужас е просто.....
Даже и температурата не ми дава да му измеря.... Embarrassed
Бързо оздравяване на всички...
Моята тази вечер пак не спи от нос.Утре я захващам с физиологичен и с хомеопатията ,за да не се разболее сериозно Sad
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
bankova87
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1263


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #391 -: Януари 28, 2011, 15:03:35 »
Раздели ТемаНагоре

Ох от днес и ние сме с температура Huh?
Нашата лекарка твърди ,че трябва да изчакам с антибиотика - аз се чудя какво да правя Roll Eyes
Нурофена не лекува - със зачервено гърло сме и 38 гр темп.
Ейййй не можах да го опазя....косите ми се изправят като чуя болест...толкова трудно пием лекарства ужас е просто.....
Даже и температурата не ми дава да му измеря.... Embarrassed
Бързо оздравяване на всички...
Моята тази вечер пак не спи от нос.Утре я захващам с физиологичен и с хомеопатията ,за да не се разболее сериозно Sad
И ние така започнахме с температура 38...
Nikovat мила,пръскай физиологичен и ако искаш клеева тинктура,на нас много ни помогна!Има една тема за бабини рецепти ли нещо такова,в темите за Здраве,от там видях,една мама беше писала и я изпробвах!Ако искаш подробности ми пиши на ЛС,ако искаш да ти обясня как точно! Kiss
Активен

При сериозен интерес пишете на ЛС!Не пращам и не получавам с наложен платеж!
Приемам размяна!
Пиша оценки,правете го и вие!
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #392 -: Януари 28, 2011, 17:42:22 »
Раздели ТемаНагоре

Ох от днес и ние сме с температура Huh?
Нашата лекарка твърди ,че трябва да изчакам с антибиотика - аз се чудя какво да правя Roll Eyes
Нурофена не лекува - със зачервено гърло сме и 38 гр темп.
Ейййй не можах да го опазя....косите ми се изправят като чуя болест...толкова трудно пием лекарства ужас е просто.....
Даже и температурата не ми дава да му измеря.... Embarrassed
Бързо оздравяване на всички...
Моята тази вечер пак не спи от нос.Утре я захващам с физиологичен и с хомеопатията ,за да не се разболее сериозно Sad
И ние така започнахме с температура 38...
Nikovat мила,пръскай физиологичен и ако искаш клеева тинктура,на нас много ни помогна!Има една тема за бабини рецепти ли нещо такова,в темите за Здраве,от там видях,една мама беше писала и я изпробвах!Ако искаш подробности ми пиши на ЛС,ако искаш да ти обясня как точно! Kiss
мила знам я. за сега днеска не ми дава признаци за разболяване и като спинка на обед нослето беше чисто,но да видим вечерта предстой.Болни сме Sad
37.8 температура сега тръгваме към спешния Sad
« Последна редакция: Януари 29, 2011, 11:09:06 от Nikovat » Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
bankova87
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1263


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #393 -: Януари 28, 2011, 21:21:16 »
Раздели ТемаНагоре

Дано мила,дано не се разболее,че...Охх то май все вечер се усложняват работите,поне при нас е така... SadНо да се надяваме,че малката ще се спаси! Kiss Kiss Kiss
Активен

При сериозен интерес пишете на ЛС!Не пращам и не получавам с наложен платеж!
Приемам размяна!
Пиша оценки,правете го и вие!
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #394 -: Януари 29, 2011, 00:23:49 »
Раздели ТемаНагоре

Дано мила,дано не се разболее,че...Охх то май все вечер се усложняват работите,поне при нас е така... SadНо да се надяваме,че малката ще се спаси! Kiss Kiss Kiss
ох одеве имаше 37.7 давах панадол .сега спи спокойна ,а аз пак ще я вардя до сред нощите.дано се разминем леко  Sad
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
skoki81
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #395 -: Януари 30, 2011, 23:25:57 »
Раздели ТемаНагоре

Толко ми е смотано че ми иде да стана и да си тръгна за към в къщи ,всеки ден все повече се убеждавам,че имам мъж дето му утива повече названието п.... 
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #396 -: Януари 30, 2011, 23:30:37 »
Раздели ТемаНагоре

Толко ми е смотано че ми иде да стана и да си тръгна за към в къщи ,всеки ден все повече се убеждавам,че имам мъж дето му утива повече названието п.... 
Стискай. Всичко се преживява. Къде ще ходиш в тоя студ
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
skoki81
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #397 -: Януари 30, 2011, 23:35:09 »
Раздели ТемаНагоре

Толко ми е смотано че ми иде да стана и да си тръгна за към в къщи ,всеки ден все повече се убеждавам,че имам мъж дето му утива повече названието п.... 
Стискай. Всичко се преживява. Къде ще ходиш в тоя студ
При мама на топло  Cheesy Cheesy ще го потърпя още малко аз съм го предупредила ама после ще ми се влачи в краката деба и шушумигата,така съм му набрала ,че как спи зад мен само ще скокна и с два пръста ще го удуша  Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #398 -: Януари 30, 2011, 23:37:39 »
Раздели ТемаНагоре

..
« Последна редакция: Февруари 18, 2011, 22:12:14 от Cheesecake » Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #399 -: Януари 30, 2011, 23:38:43 »
Раздели ТемаНагоре

Толко ми е смотано че ми иде да стана и да си тръгна за към в къщи ,всеки ден все повече се убеждавам,че имам мъж дето му утива повече названието п....  
Стискай. Всичко се преживява. Къде ще ходиш в тоя студ
При мама на топло  Cheesy Cheesy ще го потърпя още малко аз съм го предупредила ама после ще ми се влачи в краката деба и шушумигата,така съм му набрала ,че как спи зад мен само ще скокна и с два пръста ще го удуша  Cheesy Cheesy
Ела удуши и моя  Cheesy Пък после ще си живеем спокойно Smiley Ще дойдеш да ми правиш компания, пък и децата заесно ще гледаме Tongue
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
skoki81
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #400 -: Януари 30, 2011, 23:42:28 »
Раздели ТемаНагоре

Ох,и аз да си излея мъката  Sad Бях много време с един ..,срещнах втори,но реших да си остана с моя..а сега се разделих и с него.Общо взето от два стола на земята-сега единият не иска да ме погледне,пък другия аз не искам да го погледна..много е измъчваща празнината,която се усеща като някой напусне живота ти..
Измъчваща е и за това правим грешките да скачаме бързо на некой още по неподходящ -ама ....
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
skoki81
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #401 -: Януари 30, 2011, 23:42:59 »
Раздели ТемаНагоре

Толко ми е смотано че ми иде да стана и да си тръгна за към в къщи ,всеки ден все повече се убеждавам,че имам мъж дето му утива повече названието п....  
Стискай. Всичко се преживява. Къде ще ходиш в тоя студ
При мама на топло  Cheesy Cheesy ще го потърпя още малко аз съм го предупредила ама после ще ми се влачи в краката деба и шушумигата,така съм му набрала ,че как спи зад мен само ще скокна и с два пръста ще го удуша  Cheesy Cheesy
Ела удуши и моя  Cheesy Пък после ще си живеем спокойно Smiley Ще дойдеш да ми правиш компания, пък и децата заесно ще гледаме Tongue
Cheesy Cheesy Cheesy идем да го маана с лопата  Cheesy нема а ме болът ръцете я  Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #402 -: Януари 30, 2011, 23:43:21 »
Раздели ТемаНагоре

Ох,и аз да си излея мъката  Sad Бях много време с един ..,срещнах втори,но реших да си остана с моя..а сега се разделих и с него.Общо взето от два стола на земята-сега единият не иска да ме погледне,пък другия аз не искам да го погледна..много е измъчваща празнината,която се усеща като някой напусне живота ти..
Измъчваща е и за това правим грешките да скачаме бързо на некой още по неподходящ -ама ....
Я направо "С какво ни дразни половинката" (май така беше темата)  Cheesy
Ако искаш с лопата ако искаш с точилка, че и жълто паве ще ти намеря  Cheesy
« Последна редакция: Януари 30, 2011, 23:48:47 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
skoki81
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #403 -: Януари 30, 2011, 23:49:15 »
Раздели ТемаНагоре

Ох,и аз да си излея мъката  Sad Бях много време с един ..,срещнах втори,но реших да си остана с моя..а сега се разделих и с него.Общо взето от два стола на земята-сега единият не иска да ме погледне,пък другия аз не искам да го погледна..много е измъчваща празнината,която се усеща като някой напусне живота ти..
Измъчваща е и за това правим грешките да скачаме бързо на некой още по неподходящ -ама ....
Я направо "С какво ни дразни половинката" (май така беше темата)  Cheesy
Мойто не е мъж -явно техните като са го правили баща му леко е кривнал та има само физиономията на мъж иначе е .......олеле смотан -ако требва да казвам с какво ме дразни нема да ми стигне цела нощ да пиша ама ще кажа с какво не ме дразни ама то е само когато не е у нас
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
skoki81
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #404 -: Януари 30, 2011, 23:51:19 »
Раздели ТемаНагоре

emi9 темата е "Днес съм тъжна"  Cheesy Cheesy ама поне успя малко да разсееш желанието ми да убивам ххихиих
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.


Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: