{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Днес съм тъжна ....  (Прочетена 82106 пъти)
0 Членове и 14 Гости преглежда(т) тази тема.
tobito
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 163


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #60 -: Декември 15, 2010, 11:10:11 »
Раздели ТемаНагоре

Четох,четох и стигнох до извода ,че ако живееш с първата си любов хич не е интересно Cheesy
Активен
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #61 -: Декември 15, 2010, 11:58:23 »
Раздели ТемаНагоре

Четох,четох и стигнох до извода ,че ако живееш с първата си любов хич не е интересно Cheesy

Ааааааа,тук не сьм сьгласна (not1) Аз живея от 15 год с пьрвата си любов и сьм безкрайно щастлива. WinkПу да не ми е уроки! Cheesy Cheesy
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
tobito
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 163


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #62 -: Декември 15, 2010, 12:02:00 »
Раздели ТемаНагоре

Четох,четох и стигнох до извода ,че ако живееш с първата си любов хич не е интересно Cheesy

Ааааааа,тук не сьм сьгласна (not1) Аз живея от 15 год с пьрвата си любов и сьм безкрайно щастлива. WinkПу да не ми е уроки! Cheesy Cheesy
Супер!!!-Спокойно си ровиш във фейсбук -без изненади -ха ха
Активен
dacetoooooooo
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #63 -: Декември 15, 2010, 12:02:19 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Ааааааа,тук не сьм сьгласна (not1) Аз живея от 15 год с пьрвата си любов и сьм безкрайно щастлива. WinkПу да не ми е уроки! Cheesy
Всичко е относително.Много зависи от характерите ,според мен.Иноче Росе,кой не бибил щастлив с човек като теб! (love26)
Активен

tobito
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 163


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #64 -: Декември 15, 2010, 12:04:25 »
Раздели ТемаНагоре

Четох,четох и стигнох до извода ,че ако живееш с първата си любов хич не е интересно Cheesy

Ааааааа,тук не сьм сьгласна (not1) Аз живея от 15 год с пьрвата си любов и сьм безкрайно щастлива. WinkПу да не ми е уроки! Cheesy Cheesy
Супер!!!-Спокойно си ровиш във фейсбук -без изненади -ха ха
И аз случайно открих жената на първата си любов- и  не знам защо си я представях като фотомодел Cheesy а тя проста и обикновенна като мен-чак ми стана хубаво Tongue
Активен
plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #65 -: Декември 15, 2010, 12:10:28 »
Раздели ТемаНагоре

Четох,четох и стигнох до извода ,че ако живееш с първата си любов хич не е интересно Cheesy

Ааааааа,тук не сьм сьгласна (not1) Аз живея от 15 год с пьрвата си любов и сьм безкрайно щастлива. WinkПу да не ми е уроки! Cheesy Cheesy
Супер!!!-Спокойно си ровиш във фейсбук -без изненади -ха ха
И аз случайно открих жената на първата си любов- и  не знам защо си я представях като фотомодел Cheesy а тя проста и обикновенна като мен-чак ми стана хубаво Tongue
(laugh5) и аз я знам-жената де и ми е хубавооо
Активен
tobito
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 163


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #66 -: Декември 15, 2010, 12:15:00 »
Раздели ТемаНагоре

Имаше и и нещо подобно - Те хубавите ябълки прасетата ги ядат Wink
Активен
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #67 -: Декември 15, 2010, 12:16:21 »
Раздели ТемаНагоре

Имаш 2 слънца покрай теб. Ако броим и мъжа - 3. Коя слънчева система може да се похвали със същото ?  Cheesy
Тази.  Cheesy Tongue
Активен

nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #68 -: Декември 15, 2010, 12:34:12 »
Раздели ТемаНагоре

Този спам е Към ОТНЕСЕНА!Миличка,аз съм тъжна всеки ден,имам нещастието да живея тераса срещу тераса с моята ГОЛЯМА ЛЮБОВ ShockedПиташ ли ме как тъжно надничам всеки Божи ден и се моля да не видя женско присъствие там EmbarrassedМного е егоистично,но човешко Roll Eyes
Активен

rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #69 -: Декември 15, 2010, 12:37:18 »
Раздели ТемаНагоре

Този спам е Към ОТНЕСЕНА!Миличка,аз съм тъжна всеки ден,имам нещастието да живея тераса срещу тераса с моята ГОЛЯМА ЛЮБОВ ShockedПиташ ли ме как тъжно надничам всеки Божи ден и се моля да не видя женско присъствие там EmbarrassedМного е егоистично,но човешко Roll Eyes
Когато си наложиш да не ти пука е по-лесно. Казвам го от личен опит. Всеки божи ден през седмицата ми се налагаше да минавам и да си чакам рейса пред блока й тъкмо по времето, когато тъкмо излиза и тя за нейните лекции. И и аз като теб се надявах да не видя друг с нея. Но си наложих да не ми пука и после всичко стана по-лесно. А после открих алтернативен маршрут.  Cheesy 
Активен

nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #70 -: Декември 15, 2010, 12:40:35 »
Раздели ТемаНагоре

Този спам е Към ОТНЕСЕНА!Миличка,аз съм тъжна всеки ден,имам нещастието да живея тераса срещу тераса с моята ГОЛЯМА ЛЮБОВ ShockedПиташ ли ме как тъжно надничам всеки Божи ден и се моля да не видя женско присъствие там EmbarrassedМного е егоистично,но човешко Roll Eyes
Когато си наложиш да не ти пука е по-лесно. Казвам го от личен опит. Всеки божи ден през седмицата ми се налагаше да минавам и да си чакам рейса пред блока й тъкмо по времето, когато тъкмо излиза и тя за нейните лекции. И и аз като теб се надявах да не видя друг с нея. Но си наложих да не ми пука и после всичко стана по-лесно. А после открих алтернативен маршрут.  Cheesy 
При вас мъжете май е по-различно.Вие наистина като си наложите нещо-го правите.Може би и заради това допускате грешки понякога в една връзка.Но да ти кажа на сърцето не можеш да заповядаш.Минали са 5 г от раздялата ни,аз съм ходила по шужбини и къде ли не след това,но.....той си е още У СЪРЦЕТО! Smiley
Активен

plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #71 -: Декември 15, 2010, 12:44:19 »
Раздели ТемаНагоре

Този спам е Към ОТНЕСЕНА!Миличка,аз съм тъжна всеки ден,имам нещастието да живея тераса срещу тераса с моята ГОЛЯМА ЛЮБОВ ShockedПиташ ли ме как тъжно надничам всеки Божи ден и се моля да не видя женско присъствие там EmbarrassedМного е егоистично,но човешко Roll Eyes

Е на това му се казва "съдба", бъди винаги с гордо вдигната глава (grin3)  
Активен
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #72 -: Декември 15, 2010, 12:45:40 »
Раздели ТемаНагоре

 (grin2)Ами старая се Tongue
Активен

denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #73 -: Декември 15, 2010, 13:09:52 »
Раздели ТемаНагоре

ЕЙЙЙЙЙЙЙ
Е АМИ ТО Е КАТО УСЕЩАНЕТО КОГАТО ЯДЕШ ШОКОЛАД -СЛАДКО ЧАК СЕ ПОНАСЯШ НЯКЪДЕ НАЛИ ЗАТОВА СА ЛЮБОВИ А НЕ ПРОСТО ВРЪЗКИ БАС ЛОВЯ ЧЕ НЯМА ЧОВЕК -ДОРИ И МЪЖ КОЙТО АКО Е ИМАЛ ТАКАВА СИЛНА ЛЮБОВ ДА НЕ ПОДСКОЧИ АКО Я ВИДИ НЯКЪДЕ А ПЪК И СЪС СВАДБЕНА РОКЛЯ
На мен също ми се е сучвало да видя първата си любов малко след раждането на кака Маги и цялата се разлюлях а 5 минути преди това си мислех е колко съм щастливааааааааааа с моя
Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #74 -: Декември 15, 2010, 13:47:38 »
Раздели ТемаНагоре

Отнесена от вихъра, твоето село да не се казва Костанденец?  Wink Kiss
да,от там съм.Да не би да познаваш лицето?Че той е от Разград също  Tongue

Махнах снимките,кой видял-спечелил  Tongue
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891


Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: