{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Днес съм тъжна ....  (Прочетена 82155 пъти)
0 Членове и 21 Гости преглежда(т) тази тема.
tobito
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 163


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #75 -: Декември 15, 2010, 13:59:41 »
Раздели ТемаНагоре

Аз видях-кво го чака младежа -бебе-реве-колики-ще суче ли няма ли -памперси-къпане-преобуване -будуване-Все хубавкиииии неща-Важното ,че е жив и здрав ,а дали е щастлив снимките не могат да кажат TongueТо на нас хората няма угодия - все се чудим ако.....дали щеше.....Huh?
Активен
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #76 -: Декември 15, 2010, 14:06:14 »
Раздели ТемаНагоре

Четох,четох и стигнох до извода ,че ако живееш с първата си любов хич не е интересно Cheesy

Ааааааа,тук не сьм сьгласна (not1) Аз живея от 15 год с пьрвата си любов и сьм безкрайно щастлива. WinkПу да не ми е уроки! Cheesy Cheesy
Супер!!!-Спокойно си ровиш във фейсбук -без изненади -ха ха
И аз случайно открих жената на първата си любов- и  не знам защо си я представях като фотомодел Cheesy а тя проста и обикновенна като мен-чак ми стана хубаво Tongue
хахах и моя мъж си има една такава от пиянска вечер дето все му праща поздрави по сестра му и все искат да излизат. като бях на гости на сестра му я видях ,а тя горката няма зъби  Cheesy  Cheesy  Cheesy
даже повече от хубаво ми стана
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
Kremi84
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 847


Коректна съм! Бъдете и Вие!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #77 -: Декември 15, 2010, 14:11:11 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Отнесена от вихъра, твоето село да не се казва Костанденец?  Wink Kiss
да,от там съм.Да не би да познаваш лицето?Че той е от Разград също  Tongue

Махнах снимките,кой видял-спечелил  Tongue

Не, не го познавам май  Roll Eyes
Ако е набор около 75, мъжът ми може да го познава  Wink
А другият когото "издирваш", пак ли ми е съгражданин? Tongue
Активен
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #78 -: Декември 15, 2010, 14:16:22 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Отнесена от вихъра, твоето село да не се казва Костанденец?  Wink Kiss
да,от там съм.Да не би да познаваш лицето?Че той е от Разград също  Tongue

Махнах снимките,кой видял-спечелил  Tongue

Не, не го познавам май  Roll Eyes
Ако е набор около 75, мъжът ми може да го познава  Wink
А другият когото "издирваш", пак ли ми е съгражданин? Tongue
набор 78 -Красимир .Няма да казвам фамилията .
Да,но той предполагам е избягал към Холандия. Smiley
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #79 -: Декември 15, 2010, 14:17:11 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Отнесена от вихъра, твоето село да не се казва Костанденец?  Wink Kiss
да,от там съм.Да не би да познаваш лицето?Че той е от Разград също  Tongue

Махнах снимките,кой видял-спечелил  Tongue

Не, не го познавам май  Roll Eyes
Ако е набор около 75, мъжът ми може да го познава  Wink
А другият когото "издирваш", пак ли ми е съгражданин? Tongue
набор 78 -Красимир .Няма да казвам фамилията .
Да,но той предполагам е избягал към Холандия. Smiley
Намерили снимка цъкни да го видим и него за 5 мин.
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #80 -: Декември 15, 2010, 14:36:07 »
Раздели ТемаНагоре

Малееее какво става тук, какво развитие, какво нещо Smiley
Като сме тръгнали да споделяме - моята любов ме тресе вече 7-ма година. И въпреки мъжа и детето - продължава. Като го видя, което е неизбежно все ми се обръща корема  Roll Eyes Ама уж имаме приятелски отношения - ще видим как ще свършат  Cheesy
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #81 -: Декември 15, 2010, 14:38:03 »
Раздели ТемаНагоре

Малееее какво става тук, какво развитие, какво нещо Smiley
Като сме тръгнали да споделяме - моята любов ме тресе вече 7-ма година. И въпреки мъжа и детето - продължава. Като го видя, което е неизбежно все ми се обръща корема  Roll Eyes Ама уж имаме приятелски отношения - ще видим как ще свършат  Cheesy
ААААААААААААААА,така нееееееееее  Cheesy Cheesy Cheesy
/майтап/
Активен

tobito
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 163


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #82 -: Декември 15, 2010, 14:41:23 »
Раздели ТемаНагоре

Малееее какво става тук, какво развитие, какво нещо Smiley
Като сме тръгнали да споделяме - моята любов ме тресе вече 7-ма година. И въпреки мъжа и детето - продължава. Като го видя, което е неизбежно все ми се обръща корема  Roll Eyes Ама уж имаме приятелски отношения - ще видим как ще свършат  Cheesy
На латино сериал ми намирисва Cheesy
Активен
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #83 -: Декември 15, 2010, 14:43:46 »
Раздели ТемаНагоре

Малееее какво става тук, какво развитие, какво нещо Smiley
Като сме тръгнали да споделяме - моята любов ме тресе вече 7-ма година. И въпреки мъжа и детето - продължава. Като го видя, което е неизбежно все ми се обръща корема  Roll Eyes Ама уж имаме приятелски отношения - ще видим как ще свършат  Cheesy
На латино сериал ми намирисва Cheesy
Аааааааааа днес са на мода туските  Cheesy
Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #84 -: Декември 15, 2010, 14:47:48 »
Раздели ТемаНагоре

Айде и другите.Споделете-олеква много.Имаме семейъства,но преди тях все сме срещали по някой....Понякога и сънувам  Embarrassed Поне по 2 пъти в годината  Embarrassed
Това,че си говорим тук за бивши,не значи,че не си обичаме семействата.Това са чувства,които си стоят дълбоко скътани в нас....

пп:Нашия тати си  лежи кротко в леглото и гледа филм.Изобщо и не подозира какво се пише тук  Cheesy

Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #85 -: Декември 15, 2010, 14:53:21 »
Раздели ТемаНагоре

Малееее какво става тук, какво развитие, какво нещо Smiley
Като сме тръгнали да споделяме - моята любов ме тресе вече 7-ма година. И въпреки мъжа и детето - продължава. Като го видя, което е неизбежно все ми се обръща корема  Roll Eyes Ама уж имаме приятелски отношения - ще видим как ще свършат  Cheesy
                      Cheesy Cheesy Cheesy Направо латино сериал  Cheesy     Как се взехте с мъжа ти - а корема те свива за друг ? Cheesy
« Последна редакция: Декември 15, 2010, 14:55:05 от IRINKA_F » Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #86 -: Декември 15, 2010, 14:57:12 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък (макар че съм малка) бях с най-голямата си любов (засега,не се знае за вбъдеще) 3 години,и сега ни се налага всеки ден да се засичаме..в началото ми се насълзяваха очите,сега просто вирвам нос и се правя,че не ми е зле.Най-лошото е,че имаме приятелски семейства и всеки знае другия в общи линии какво прави,ако нямахме никакви допирни точки,досега да съм го преживяла...здраве да е,калаявам си нервите поне като мине покрай мене Cheesy
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #87 -: Декември 15, 2010, 14:58:05 »
Раздели ТемаНагоре

Малееее какво става тук, какво развитие, какво нещо Smiley
Като сме тръгнали да споделяме - моята любов ме тресе вече 7-ма година. И въпреки мъжа и детето - продължава. Като го видя, което е неизбежно все ми се обръща корема  Roll Eyes Ама уж имаме приятелски отношения - ще видим как ще свършат  Cheesy
                      Cheesy Cheesy Cheesy Направо латино сериал  Cheesy     Как се взехте с мъжа ти - а корема те свива за друг ? Cheesy
Глупостта ми няма граници Smiley. Мъжът ми ми беше за развлечение, но забременях  Sad  Cheesy То беше едно чудене, едно нещо......Не ме разбирайте погрешно - обичам детето си, но мъжът ми ...хммм да кажем, че е някаква форма на съжителство и уважение.
« Последна редакция: Декември 15, 2010, 15:00:53 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
tobito
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 163


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #88 -: Декември 15, 2010, 15:00:05 »
Раздели ТемаНагоре

Айде и другите.Споделете-олеква много.Имаме семейъства,но преди тях все сме срещали по някой....Понякога и сънувам  Embarrassed Поне по 2 пъти в годината  Embarrassed
Това,че си говорим тук за бивши,не значи,че не си обичаме семействата.Това са чувства,които си стоят дълбоко скътани в нас....

пп:Нашия тати си  лежи кротко в леглото и гледа филм.Изобщо и не подозира какво се пише тук  Cheesy


Предлагам нова тема -Оле -мале!
Активен
денито
щастлива
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 58


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #89 -: Декември 15, 2010, 15:00:15 »
Раздели ТемаНагоре

Водя си бележки и после ще изнудвам модераторки  Cool Cheesy
По темата- аз съм като кон с капаци, преживяла съм ги.
Активен

Пазя ред и съм коректна!
Нямам специални изисквания!
Всичко е по лична преценка!


Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: