{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Днес съм тъжна ....  (Прочетена 82111 пъти)
0 Членове и 16 Гости преглежда(т) тази тема.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #90 -: Декември 15, 2010, 15:01:51 »
Раздели ТемаНагоре

Айде и другите.Споделете-олеква много.Имаме семейъства,но преди тях все сме срещали по някой....Понякога и сънувам  Embarrassed Поне по 2 пъти в годината  Embarrassed
Това,че си говорим тук за бивши,не значи,че не си обичаме семействата.Това са чувства,които си стоят дълбоко скътани в нас....

пп:Нашия тати си  лежи кротко в леглото и гледа филм.Изобщо и не подозира какво се пише тук  Cheesy


Предлагам нова тема -Оле -мале!
Лична драма - то за някои си е драма Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #91 -: Декември 15, 2010, 15:13:10 »
Раздели ТемаНагоре

Мили мами, аз днес наистина съм много тъжна Sad Sad Sad.
Току-що научих ужасна новина- моя любима приятелка е болна от коварна болест. А само преди седмица се роди нейното бебче.
Ужасно ми е мъчно... (dew2)

Нека господ и даде сили да се пребори  (angels5)
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
delia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 183


delia от Продавалник-а

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #92 -: Декември 15, 2010, 15:14:32 »
Раздели ТемаНагоре

Старата любов ръжда не хваща  Cheesy Cheesy
така е, ама какво да се прави?
Вчера така се нокаутирах(до окото) във вратата на банята, че все едно мъжо ме е бил. Като се прибра вика: сега ще си мислят, като те видят, че съм те бил.(А ТОЙ ДОБРИЧЪК)Срам ме е да изляза навън, а отгоре на това, днес взе да се разнася надолу по бузата-една красота в синьо-лилавата гама.ПРЕДСТАВЯШ ли си да ме види "старата любов"?
Вземи се намажи с Хепароид, че да ти мине по-бързо и да не ти се налага да седиш затворена у дома.
Активен

Предимство за русенци и купувачите на повече от една обява. Не изпращам "до поискване" нито пари, нито покупки. Наложен платеж само след предварителна уговорка.
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #93 -: Декември 15, 2010, 15:15:16 »
Раздели ТемаНагоре

Мили мами, аз днес наистина съм много тъжна Sad Sad Sad.
Току-що научих ужасна новина- моя любима приятелка е болна от коварна болест. А само преди седмица се роди нейното бебче.
Ужасно ми е мъчно... (dew2)

Нека господ и даде сили да се пребори  (angels5)

Дано мила,дано  (angels5) (angels5) (angels5)
Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #94 -: Декември 15, 2010, 15:41:20 »
Раздели ТемаНагоре

 (angels4) (angels4) (angels4)
Мили мами, аз днес наистина съм много тъжна Sad Sad Sad.
Току-що научих ужасна новина- моя любима приятелка е болна от коварна болест. А само преди седмица се роди нейното бебче.
Ужасно ми е мъчно... (dew2)

Нека господ и даде сили да се пребори  (angels5)

(angels5)
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
tobito
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 163


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #95 -: Декември 15, 2010, 15:42:56 »
Раздели ТемаНагоре

 (angels5) (angels5) (angels5)
Активен
plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #96 -: Декември 15, 2010, 15:47:16 »
Раздели ТемаНагоре

Старата любов ръжда не хваща  Cheesy Cheesy
така е, ама какво да се прави?
Вчера така се нокаутирах(до окото) във вратата на банята, че все едно мъжо ме е бил. Като се прибра вика: сега ще си мислят, като те видят, че съм те бил.(А ТОЙ ДОБРИЧЪК)Срам ме е да изляза навън, а отгоре на това, днес взе да се разнася надолу по бузата-една красота в синьо-лилавата гама.ПРЕДСТАВЯШ ли си да ме види "старата любов"?
Вземи се намажи с Хепароид, че да ти мине по-бързо и да не ти се налага да седиш затворена у дома.
това Хепароид от аптеката ли се взема? Защото аз бях там , ама аптекарката каза ,да внимавам с мазилата, че е много до окото и се отказах. 
Активен
plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #97 -: Декември 15, 2010, 16:08:18 »
Раздели ТемаНагоре

Малееее какво става тук, какво развитие, какво нещо Smiley
Като сме тръгнали да споделяме - моята любов ме тресе вече 7-ма година. И въпреки мъжа и детето - продължава. Като го видя, което е неизбежно все ми се обръща корема  Roll Eyes Ама уж имаме приятелски отношения - ще видим как ще свършат  Cheesy
На латино сериал ми намирисва Cheesy
Аааааааааа днес са на мода туските  Cheesy



да се обадя ли на някоя турска филмова студия, да вземат малко материал, че те тяхните сълзливи истории-направо ги подминавам. А пък ние как си живуркаме с бивши и настоящи, с воли и неволи- да видят ние тия работи отдавна сме ги ОТживяли. Wink
Активен
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #98 -: Декември 15, 2010, 17:06:48 »
Раздели ТемаНагоре

Но да ти кажа на сърцето не можеш да заповядаш.
Можеш, но става по-трудно. И това съм го правил 2 пъти. 2-ият път е в момента. Налагам си да не изпитвам никакво дори минимално привличане, към която и да било мацка, особено в университета. Като знам как ме тресна с първата ми любов и сега гледам да пресека тая работа от рано докато е още в етап "заинтересованост и привличане". 'Щото и при нея беше така - първо беше привличането от това, че беше умна и шест месеца по-късно в една адски клинчава вечер нещо ме тресна и после 6 години не можах да я забравя.
Така правя и по отношение на бившата - налагам да си да я виждам само като ходещ сексуален обект, в същото време си заповядвам да не мисля какво е било преди с нея и така ако все пак се засечем някъде около тях, ми е по-лесно да говоря с нея. Ако не си наложа това, пред себе си ще виждам само началото и края на света на един ффлубен идиот.
Активен

Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #99 -: Декември 15, 2010, 17:35:55 »
Раздели ТемаНагоре

защо ми липсват постовете тук?направо се почувствах дискриминирана Sad
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #100 -: Декември 15, 2010, 17:43:20 »
Раздели ТемаНагоре

Малиии не ми е идвало на акъла да потърся голямата си любов в фейса ,брех ами ако го намера и го видя .Ще разчитам на това да е одъртял и погрознял Smiley))
















Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #101 -: Декември 15, 2010, 17:44:50 »
Раздели ТемаНагоре

Но да ти кажа на сърцето не можеш да заповядаш.
Можеш, но става по-трудно. И това съм го правил 2 пъти. 2-ият път е в момента. Налагам си да не изпитвам никакво дори минимално привличане, към която и да било мацка, особено в университета. Като знам как ме тресна с първата ми любов и сега гледам да пресека тая работа от рано докато е още в етап "заинтересованост и привличане". 'Щото и при нея беше така - първо беше привличането от това, че беше умна и шест месеца по-късно в една адски клинчава вечер нещо ме тресна и после 6 години не можах да я забравя.
Така правя и по отношение на бившата - налагам да си да я виждам само като ходещ сексуален обект, в същото време си заповядвам да не мисля какво е било преди с нея и така ако все пак се засечем някъде около тях, ми е по-лесно да говоря с нея. Ако не си наложа това, пред себе си ще виждам само началото и края на света на един ффлубен идиот.
Браво, така разсъждават мъжете, моят мъж ми помогна да забравя "ходещия сексуален обект"
Активен
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #102 -: Декември 15, 2010, 17:54:23 »
Раздели ТемаНагоре

Но да ти кажа на сърцето не можеш да заповядаш.
Можеш, но става по-трудно. И това съм го правил 2 пъти. 2-ият път е в момента. Налагам си да не изпитвам никакво дори минимално привличане, към която и да било мацка, особено в университета. Като знам как ме тресна с първата ми любов и сега гледам да пресека тая работа от рано докато е още в етап "заинтересованост и привличане". 'Щото и при нея беше така - първо беше привличането от това, че беше умна и шест месеца по-късно в една адски клинчава вечер нещо ме тресна и после 6 години не можах да я забравя.
Така правя и по отношение на бившата - налагам да си да я виждам само като ходещ сексуален обект, в същото време си заповядвам да не мисля какво е било преди с нея и така ако все пак се засечем някъде около тях, ми е по-лесно да говоря с нея. Ако не си наложа това, пред себе си ще виждам само началото и края на света на един ффлубен идиот.

И аз мога.... ама.... не искам Cheesy
То всичко от желанието зависи Smiley
Случвало ми се е и на мен да си налагам на сърцето.
Но пък тръпката си е сладка и затова не искам.

Ние пък с моята голяма любов сме приятели вече. След като приключиха всички възможни драми в нашите отношения,каквито сте гледали по телевизията, 6 години по-късно - ние сме просто приятели.
При това добри Smiley Най-добрите ни приятели са общи и е неизбежно да не сме в един общ социален кръг.
Обаче да ви кажа наистина сапунките пасти да ядат.  Cheesy Такива драми, интриги, афери, скандали и панаири си спретнахме с него, че има мат'риал за няколко сезона поне  Cool
Но след като минахме през всички възможни емоции и не остана нищо неизживяно между нас - ето че дойде време да сме наистина приятели. А и винаги сме си помагали и ще продължим да си помагаме. Той ще ми остане тръпка винаги, както аз на него, но вече обичта ни е съвсеееем различна Smiley

Забравих да добавя, че бившия и сегашния ми мъж също са приятели Smiley
В началото имаше и там малко драми, но вече на всички е ясно, че съм влюбена в моя си мъж, пък бившия си е бивш и такъв ще си остане Smiley
« Последна редакция: Декември 15, 2010, 17:59:35 от emi_9eni » Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #103 -: Декември 15, 2010, 19:06:28 »
Раздели ТемаНагоре

Но да ти кажа на сърцето не можеш да заповядаш.
Можеш, но става по-трудно. И това съм го правил 2 пъти. 2-ият път е в момента. Налагам си да не изпитвам никакво дори минимално привличане, към която и да било мацка, особено в университета. Като знам как ме тресна с първата ми любов и сега гледам да пресека тая работа от рано докато е още в етап "заинтересованост и привличане". 'Щото и при нея беше така - първо беше привличането от това, че беше умна и шест месеца по-късно в една адски клинчава вечер нещо ме тресна и после 6 години не можах да я забравя.
Така правя и по отношение на бившата - налагам да си да я виждам само като ходещ сексуален обект, в същото време си заповядвам да не мисля какво е било преди с нея и така ако все пак се засечем някъде около тях, ми е по-лесно да говоря с нея. Ако не си наложа това, пред себе си ще виждам само началото и края на света на един ффлубен идиот.

И аз мога.... ама.... не искам Cheesy
То всичко от желанието зависи Smiley
Случвало ми се е и на мен да си налагам на сърцето.
Но пък тръпката си е сладка и затова не искам.

Ние пък с моята голяма любов сме приятели вече. След като приключиха всички възможни драми в нашите отношения,каквито сте гледали по телевизията, 6 години по-късно - ние сме просто приятели.
При това добри Smiley Най-добрите ни приятели са общи и е неизбежно да не сме в един общ социален кръг.
Обаче да ви кажа наистина сапунките пасти да ядат.  Cheesy Такива драми, интриги, афери, скандали и панаири си спретнахме с него, че има мат'риал за няколко сезона поне  Cool
Но след като минахме през всички възможни емоции и не остана нищо неизживяно между нас - ето че дойде време да сме наистина приятели. А и винаги сме си помагали и ще продължим да си помагаме. Той ще ми остане тръпка винаги, както аз на него, но вече обичта ни е съвсеееем различна Smiley

Забравих да добавя, че бившия и сегашния ми мъж също са приятели Smiley
В началото имаше и там малко драми, но вече на всички е ясно, че съм влюбена в моя си мъж, пък бившия си е бивш и такъв ще си остане Smiley
Адмирации мила ,достойна си за награда ,такива драми има много ,но не всички остават приятели Smiley)
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #104 -: Декември 15, 2010, 19:28:56 »
Раздели ТемаНагоре

Браво, така разсъждават мъжете, моят мъж ми помогна да забравя "ходещия сексуален обект"
Браво на теб. Само че аз нямам жена или приятелка, която да помогне в начинанието, така че се справям както мога. На теб може и да не ти харесва определението "ходещ сексуален обект", но при мен само тоя начин върши работа.
Активен



Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: