{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Днес съм тъжна ....  (Прочетена 82124 пъти)
0 Членове и 5 Гости преглежда(т) тази тема.
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #270 -: Декември 21, 2010, 15:39:45 »
Раздели ТемаНагоре

абсолютно верно, ама кой да предположи  Cool
за друг път ще знам, и вие да знаете  Wink
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
Dama pika
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 138


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #271 -: Декември 21, 2010, 16:01:25 »
Раздели ТемаНагоре

ами да, оказа се че отключването на касови брави е от 50 до 200 лева в зависимост от бравата. добре че нашата е от по-простите.
а в тази сума влиза и посещението (10 лв) и поправка за временно ползване (20 лв)
по-веселото е че в най-кратък срок трябва да се ръсна със 170 лева за нова брава, за да не се наложи скоро пак да ни сурвакат с нови 90.
покрай тази коледа направо фалирах (rude1)
  Ох милата, и на мен ми се е случвало, и понеже моята се оказа от "по-сложните", се изръсих със 120 лв.  Lips Sealed  Tongue А момчето я отвори с поглед (дали имаше и 20 год., не знам).  Shocked Не ми се помисля дали изкарват пари и от други дейности с тоя талант.  Roll Eyes
Активен

Не ми пращайте линкове за гласуване - докладвам на модератор !!!!!
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #272 -: Декември 21, 2010, 16:06:58 »
Раздели ТемаНагоре

ами да, то не е за мислене  Sad нали затова съветват - не давайте много пари за брава, крадците взимат информация от ключарите, няма спасение ако са решили.
тя самата сигурност на бравата се измерва в това, за колко минути ще се преодолее, а не "дали".
има един руски сайт, в който са тествани всички чужди брави на пазара - да не ти казвам че "великите"аблой са с време 1-2 минути.. аз сега ще слагам фиан, уж от касовите са най-читави.

извинявам се за ОФФ-а
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #273 -: Декември 21, 2010, 16:12:37 »
Раздели ТемаНагоре

А момчето я отвори с поглед (дали имаше и 20 год., не знам).  Shocked Не ми се помисля дали изкарват пари и от други дейности с тоя талант.  Roll Eyes
Е оргазъм от поглед още не съм чул да е достигнал някой.
Активен

Dama pika
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 138


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #274 -: Декември 21, 2010, 16:13:55 »
Раздели ТемаНагоре

О.о.о - нямаше минута, врътна с едно нещо 20-тина секунди и готово.  Huh? А като се договаряхме за цената, ми обясняваше, че била италианска с нещо там по-сложно, затова и цената такава...  Lips Sealed След този случай дадох резервен ключ на приятелка.  Cheesy
Активен

Не ми пращайте линкове за гласуване - докладвам на модератор !!!!!
galiarukova
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


да се завърнеш в бащината къща...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #275 -: Декември 22, 2010, 23:08:06 »
Раздели ТемаНагоре

Днеа съм тъжна,защото малката се опитва да кашля  Sad Sad Sad
веднага ударни дози парацетамоли и стрепсилс
аз го давам парацетамола,ама незнам другото дали мога да и го дам тя е на 1г. и 9м.
Извинявам се, мацки, не искам да се меся, но парацетамола не е чак толкова безобиден, колкото си мислим, особено за такова малко дете, особено в ударни дози! Чела съм че уврежда бъбреци, черен дроб, даже имаше някакво изследване в америка, че деца, които са приемали много парацетамол като бебета (особено през първата година) по някаква статистика има възможност да развият астма на 6-7 год. възраст. Това последното звучи гадно и естествено не е доказано, но все пак... Бих могла да потърся тая информация, ако някой се интересува... По-добре витамини, чайчета, клеева тинктура и физ. разтвор в нослето - поне аз така правя. За кашлицата съм установила че инхалации с чай от лайка имат голям ефект - просто слагам лайка да заври, добавям лъжичка сода за хляб (така ми каза лекарката) и детето да диша над тенджерата - така 2-3 пъти на ден и много облекчава. Пак казвам, не искам да се меся, ама и аз като майка да споделя...
Я кажи какъв разтвор?И за хрема ли се дава?
Нещо рядко влизам във форума напоследък и все не съм в крак с темите.
Та закъснелия отговор - в 10 ml физиологичен разтвор капваш 5 капки "Клеева тинктура" или "Екстракт от прополис" - то е едно и също. Точно за хрема се слага в нослето - по 2 капки в ноздра 3-4 пъти на ден. В повечето случаи хремата отшумява за 2-3 дни.
Активен
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #276 -: Декември 24, 2010, 00:37:33 »
Раздели ТемаНагоре

Mен пък трети ден ме цепи главата. Не мога да се отърва от гадната мигрена и това си е!
Ще пиша на Дядо Коледа да ми донесе...една нова глава (christmas18)
« Последна редакция: Декември 24, 2010, 00:39:35 от incadens » Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #277 -: Декември 24, 2010, 13:00:03 »
Раздели ТемаНагоре

Mен пък трети ден ме цепи главата. Не мога да се отърва от гадната мигрена и това си е!
Ще пиша на Дядо Коледа да ми донесе...една нова глава (christmas18)

За глава - шапка  Cheesy ... Шегувам се Smiley
Аз за глава винаги вземам Ацефеин - действа безотказно Smiley - за 10 мин ще ти мине Smiley
Той е с рецепта по принцип, ама някъде дават в аптеките и без като им се примолиш Smiley
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #278 -: Декември 24, 2010, 13:51:21 »
Раздели ТемаНагоре

А момчето я отвори с поглед (дали имаше и 20 год., не знам).  Shocked Не ми се помисля дали изкарват пари и от други дейности с тоя талант.  Roll Eyes
Е оргазъм от поглед още не съм чул да е достигнал някой.
Радо,Радо...РАДО-О-О-О!Хората не говорят за секс!!! Cheesy Cheesy Cheesy  За обири иде реч!!!РАДО-О-О-О... (laugh3) (laugh6)
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #279 -: Декември 24, 2010, 14:16:16 »
Раздели ТемаНагоре

А момчето я отвори с поглед (дали имаше и 20 год., не знам).  Shocked Не ми се помисля дали изкарват пари и от други дейности с тоя талант.  Roll Eyes
Е оргазъм от поглед още не съм чул да е достигнал някой.
Радо,Радо...РАДО-О-О-О!Хората не говорят за секс!!! Cheesy Cheesy Cheesy  За обири иде реч!!!РАДО-О-О-О... (laugh3) (laugh6)
А... може.  Cheesy  Ами тя каза, че нямал и 20 години и аз нали все за секс си мисля, реших, че й се е прищяло "нещо младо"...  Tongue 
Активен

galiarukova
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


да се завърнеш в бащината къща...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #280 -: Декември 24, 2010, 14:28:21 »
Раздели ТемаНагоре

А момчето я отвори с поглед (дали имаше и 20 год., не знам).  Shocked Не ми се помисля дали изкарват пари и от други дейности с тоя талант.  Roll Eyes
Е оргазъм от поглед още не съм чул да е достигнал някой.
Радо,Радо...РАДО-О-О-О!Хората не говорят за секс!!! Cheesy Cheesy Cheesy  За обири иде реч!!!РАДО-О-О-О... (laugh3) (laugh6)
А... може.  Cheesy  Ами тя каза, че нямал и 20 години и аз нали все за секс си мисля, реших, че й се е прищяло "нещо младо"...  Tongue 
Радо - един виц: Мъж отива на психотерапевт. Доктора му рисува някакво триъгълниче и го пита: На какво ти прилича? Той: Амиии, на гола жена. Рисува му правоъгълник. "А това на какво ти прилича?", "Ами на гола жена". Рисува му някаква друга заврънкулка - А това какво е? - Гола жена. Доктора осича - Ти си секс маниак. Мъжът казва: Що аз да съм секс маниак - да не би аз да съм ги рисувал тия голи жени!!!
Активен
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #281 -: Декември 24, 2010, 14:45:50 »
Раздели ТемаНагоре

А момчето я отвори с поглед (дали имаше и 20 год., не знам).  Shocked Не ми се помисля дали изкарват пари и от други дейности с тоя талант.  Roll Eyes
Е оргазъм от поглед още не съм чул да е достигнал някой.
Радо,Радо...РАДО-О-О-О!Хората не говорят за секс!!! Cheesy Cheesy Cheesy  За обири иде реч!!!РАДО-О-О-О... (laugh3) (laugh6)
А... може.  Cheesy  Ами тя каза, че нямал и 20 години и аз нали все за секс си мисля, реших, че й се е прищяло "нещо младо"...  Tongue 
Радо - един виц: Мъж отива на психотерапевт. Доктора му рисува някакво триъгълниче и го пита: На какво ти прилича? Той: Амиии, на гола жена. Рисува му правоъгълник. "А това на какво ти прилича?", "Ами на гола жена". Рисува му някаква друга заврънкулка - А това какво е? - Гола жена. Доктора осича - Ти си секс маниак. Мъжът казва: Що аз да съм секс маниак - да не би аз да съм ги рисувал тия голи жени!!!
Аха ха ха (laugh6)
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #282 -: Декември 24, 2010, 14:50:07 »
Раздели ТемаНагоре

 (laugh3) (laugh2) (laugh6)
Вица е стахотен! Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #283 -: Декември 25, 2010, 03:50:36 »
Раздели ТемаНагоре

Радо - един виц: Мъж отива на психотерапевт. Доктора му рисува някакво триъгълниче и го пита: На какво ти прилича? Той: Амиии, на гола жена. Рисува му правоъгълник. "А това на какво ти прилича?", "Ами на гола жена". Рисува му някаква друга заврънкулка - А това какво е? - Гола жена. Доктора осича - Ти си секс маниак. Мъжът казва: Що аз да съм секс маниак - да не би аз да съм ги рисувал тия голи жени!!!
Е аз не съм секс маниак, защото не във всичко виждам голи жени.  Wink 
Активен

Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #284 -: Декември 25, 2010, 17:59:49 »
Раздели ТемаНагоре

А момчето я отвори с поглед (дали имаше и 20 год., не знам).  Shocked Не ми се помисля дали изкарват пари и от други дейности с тоя талант.  Roll Eyes
Е оргазъм от поглед още не съм чул да е достигнал някой.
Радо,Радо...РАДО-О-О-О!Хората не говорят за секс!!! Cheesy Cheesy Cheesy  За обири иде реч!!!РАДО-О-О-О... (laugh3) (laugh6)

Е то и аз за това си помислих,дори не се сетих за обира ужас   (laugh6) Нищо,това ни е от годинките Cheesy
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley


Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: