{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Днес съм тъжна ....  (Прочетена 82257 пъти)
0 Членове и 16 Гости преглежда(т) тази тема.
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #285 -: Декември 25, 2010, 23:51:58 »
Раздели ТемаНагоре

И аз съм малко тъжен тудей... разгледах стотиците снимки на едно скорпионче във фейса - станала е още по-яка, от когато се запознахме.
Активен

nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #286 -: Декември 28, 2010, 20:35:41 »
Раздели ТемаНагоре

Тъжна съм,ама многоооо Sad Sad SadТолкова хубави ботушки се пускат в обявите и все малки номера EmbarrassedАз съм обиколила магазините тук,но няма това,което търся.Тук в обявите точя зъби по нещо и като отворя,то пак малко за мен (dew2) (dew3)
Активен

dacetoooooooo
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #287 -: Декември 28, 2010, 20:59:04 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Тъжна съм,ама многоооо Sad Sad SadТолкова хубави ботушки се пускат в обявите и все малки номера EmbarrassedАз съм обиколила магазините тук,но няма това,което търся.Тук в обявите точя зъби по нещо и като отворя,то пак малко за мен
Недей мила и аз съм с голям крак.При мен прроблемът е глезена Huh?Знаеш ли колко пъти съм се разочаровала,но вече не ми пука.Ще си намериш скоро подходящи ботушки,само търпение WinkКакво точно си търсиш?
Активен

nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #288 -: Декември 29, 2010, 00:21:09 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Тъжна съм,ама многоооо Sad Sad SadТолкова хубави ботушки се пускат в обявите и все малки номера EmbarrassedАз съм обиколила магазините тук,но няма това,което търся.Тук в обявите точя зъби по нещо и като отворя,то пак малко за мен
Недей мила и аз съм с голям крак.При мен прроблемът е глезена Huh?Знаеш ли колко пъти съм се разочаровала,но вече не ми пука.Ще си намериш скоро подходящи ботушки,само търпение WinkКакво точно си търсиш?
Искам нисък спортен ботуш,в който да мога да побирам и някои дънки,които са слим модели.Отчаяла съм се вече.И до Турция ходих мин,седмица.Там като питах за 40 номер ми вдигара рамене Sad А тук само китайски боклучци по нашите магазини и пак много тесни в прасеца Sad
Активен

everything
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 531


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #289 -: Декември 29, 2010, 07:21:50 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Тъжна съм,ама многоооо Sad Sad SadТолкова хубави ботушки се пускат в обявите и все малки номера EmbarrassedАз съм обиколила магазините тук,но няма това,което търся.Тук в обявите точя зъби по нещо и като отворя,то пак малко за мен
Недей мила и аз съм с голям крак.При мен прроблемът е глезена Huh?Знаеш ли колко пъти съм се разочаровала,но вече не ми пука.Ще си намериш скоро подходящи ботушки,само търпение WinkКакво точно си търсиш?
Искам нисък спортен ботуш,в който да мога да побирам и някои дънки,които са слим модели.Отчаяла съм се вече.И до Турция ходих мин,седмица.Там като питах за 40 номер ми вдигара рамене Sad А тук само китайски боклучци по нашите магазини и пак много тесни в прасеца Sad

Защо не разгледаш онлайн магазините за обувки, аз си пазарувам от там и съм доволна.
Активен

Очаквам коректност, ще я получите и от мен.
Пощенските са за сметка на купувача ако няма друга уговорка.
Пиша оценки.
Стоки, които не отговарят на описанието - връщам.
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #290 -: Декември 29, 2010, 12:37:52 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Тъжна съм,ама многоооо Sad Sad SadТолкова хубави ботушки се пускат в обявите и все малки номера EmbarrassedАз съм обиколила магазините тук,но няма това,което търся.Тук в обявите точя зъби по нещо и като отворя,то пак малко за мен
Недей мила и аз съм с голям крак.При мен прроблемът е глезена Huh?Знаеш ли колко пъти съм се разочаровала,но вече не ми пука.Ще си намериш скоро подходящи ботушки,само търпение WinkКакво точно си търсиш?
Искам нисък спортен ботуш,в който да мога да побирам и някои дънки,които са слим модели.Отчаяла съм се вече.И до Турция ходих мин,седмица.Там като питах за 40 номер ми вдигара рамене Sad А тук само китайски боклучци по нашите магазини и пак много тесни в прасеца Sad

Защо не разгледаш онлайн магазините за обувки, аз си пазарувам от там и съм доволна.
Поръчвала съм си и аз много пъти.Но не мога да видя това,което ми допада.тук в сайта се продават много обувки от чужбина,които в онлайн магазин не мога да срещна като модел.Но май всички масово носят номер 38 Sad
Активен

everything
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 531


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #291 -: Декември 30, 2010, 07:31:25 »
Раздели ТемаНагоре


Защо не разгледаш онлайн магазините за обувки, аз си пазарувам от там и съм доволна.
Поръчвала съм си и аз много пъти.Но не мога да видя това,което ми допада.тук в сайта се продават много обувки от чужбина,които в онлайн магазин не мога да срещна като модел.Но май всички масово носят номер 38 Sad

Пожелавам ти скоро да си намериш точно това каквото искаш, защото знам какво е. И аз последните ботуши, които си купих си бях наумила, че точно такива искам и голямо обикаляне и разочарование беше, но все пак си намерих.
Активен

Очаквам коректност, ще я получите и от мен.
Пощенските са за сметка на купувача ако няма друга уговорка.
Пиша оценки.
Стоки, които не отговарят на описанието - връщам.
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #292 -: Декември 30, 2010, 10:38:57 »
Раздели ТемаНагоре

Днес съм тъжна,защото за Нова Година ме оставиха без майчинство,а до сега никога не са ми го бавили гадняриииииииииииииииии Huh? Huh? Huh? Sad Sad Sad
Активен

skoki81
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #293 -: Декември 30, 2010, 17:10:37 »
Раздели ТемаНагоре

Тъжна съм защото ходих на зъболекар сутринта и ще ми вадят мъдрец на 03.01.  (dew7) (dew7) (dew7) (dew7) а умирам от страх
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
everything
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 531


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #294 -: Декември 30, 2010, 22:10:43 »
Раздели ТемаНагоре

Тъжна съм защото ходих на зъболекар сутринта и ще ми вадят мъдрец на 03.01.  (dew7) (dew7) (dew7) (dew7) а умирам от страх

Нищо няма да усетиш, спокойно Smiley Мъдреците нямат корени и излизат много лесно.
При мъж ли ще ходиш?
Активен

Очаквам коректност, ще я получите и от мен.
Пощенските са за сметка на купувача ако няма друга уговорка.
Пиша оценки.
Стоки, които не отговарят на описанието - връщам.
skoki81
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #295 -: Декември 30, 2010, 22:26:43 »
Раздели ТемаНагоре

Тъжна съм защото ходих на зъболекар сутринта и ще ми вадят мъдрец на 03.01.  (dew7) (dew7) (dew7) (dew7) а умирам от страх

Нищо няма да усетиш, спокойно Smiley Мъдреците нямат корени и излизат много лесно.
При мъж ли ще ходиш?
При мъж  (dew5) със всички мъдреци имам лоши спомени ,моите са ужасни понеже ми е малка челюстта и няма къде да изкара целия зъб и се почва едно чекнене на устата  (dew7) последния път имах и гнойна торбичка която не даде на упойката да ме хване и съм вила като куче 45мин докато го извадят  (dew7) сега ако не родя на 03.01 значи ще изкарам до 9-ия месец  Cheesy не бих отишла ако не ме болеше вечер  (dew3)
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #296 -: Декември 30, 2010, 23:16:23 »
Раздели ТемаНагоре


Защо не разгледаш онлайн магазините за обувки, аз си пазарувам от там и съм доволна.
Поръчвала съм си и аз много пъти.Но не мога да видя това,което ми допада.тук в сайта се продават много обувки от чужбина,които в онлайн магазин не мога да срещна като модел.Но май всички масово носят номер 38 Sad

Пожелавам ти скоро да си намериш точно това каквото искаш, защото знам какво е. И аз последните ботуши, които си купих си бях наумила, че точно такива искам и голямо обикаляне и разочарование беше, но все пак си намерих.
вчера пак рових из сайтовете и онлайн магазините.Всичко,което михаресва и ми пасва като медел няма номер 40 Sad   След нова година мисля да прескоча до Бургас,дано намеря нещо вече,че тя зимата ще свърши Smiley
Активен

skoki81
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #297 -: Декември 30, 2010, 23:17:34 »
Раздели ТемаНагоре


Защо не разгледаш онлайн магазините за обувки, аз си пазарувам от там и съм доволна.
Поръчвала съм си и аз много пъти.Но не мога да видя това,което ми допада.тук в сайта се продават много обувки от чужбина,които в онлайн магазин не мога да срещна като модел.Но май всички масово носят номер 38 Sad

Пожелавам ти скоро да си намериш точно това каквото искаш, защото знам какво е. И аз последните ботуши, които си купих си бях наумила, че точно такива искам и голямо обикаляне и разочарование беше, но все пак си намерих.
вчера пак рових из сайтовете и онлайн магазините.Всичко,което михаресва и ми пасва като медел няма номер 40 Sad   След нова година мисля да прескоча до Бургас,дано намеря нещо вече,че тя зимата ще свърши Smiley
Зимай секирата и си  резни пръстите на кой номер искаш хихихихихи едно време така виках като не ми ставаше модел който си харесам  Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #298 -: Декември 30, 2010, 23:17:41 »
Раздели ТемаНагоре

Тъжна съм защото ходих на зъболекар сутринта и ще ми вадят мъдрец на 03.01.  (dew7) (dew7) (dew7) (dew7) а умирам от страх

Нищо няма да усетиш, спокойно Smiley Мъдреците нямат корени и излизат много лесно.
При мъж ли ще ходиш?
При мъж  (dew5) със всички мъдреци имам лоши спомени ,моите са ужасни понеже ми е малка челюстта и няма къде да изкара целия зъб и се почва едно чекнене на устата  (dew7) последния път имах и гнойна торбичка която не даде на упойката да ме хване и съм вила като куче 45мин докато го извадят  (dew7) сега ако не родя на 03.01 значи ще изкарам до 9-ия месец  Cheesy не бих отишла ако не ме болеше вечер  (dew3)
Оххх,милата тя!И аз имам голям страх от зъболекари Sad И мен ме върти единия мъдрец,ма стискам още.Мен точно от упойката ме е страх многоооооо Sad
Активен

nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #299 -: Декември 30, 2010, 23:18:20 »
Раздели ТемаНагоре


Защо не разгледаш онлайн магазините за обувки, аз си пазарувам от там и съм доволна.
Поръчвала съм си и аз много пъти.Но не мога да видя това,което ми допада.тук в сайта се продават много обувки от чужбина,които в онлайн магазин не мога да срещна като модел.Но май всички масово носят номер 38 Sad

Пожелавам ти скоро да си намериш точно това каквото искаш, защото знам какво е. И аз последните ботуши, които си купих си бях наумила, че точно такива искам и голямо обикаляне и разочарование беше, но все пак си намерих.
вчера пак рових из сайтовете и онлайн магазините.Всичко,което михаресва и ми пасва като медел няма номер 40 Sad   След нова година мисля да прескоча до Бургас,дано намеря нещо вече,че тя зимата ще свърши Smiley
Зимай секирата и си си резни пръстите на кой номер искаш хихихихихи едно време така виках като не ми ставаше модел който си харесам  Cheesy Cheesy Cheesy
Cheesy Cheesy Cheesy ти пак ме развесели Tongue
Активен



Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: