{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Днес съм тъжна ....  (Прочетена 82274 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #345 -: Януари 12, 2011, 14:11:18 »
Раздели ТемаНагоре

Запознахме с 'моя' края на октомври 2008,тъкмо се бях прибрала от Гърция.Случи се да сме в една компания и все ни сватосваха,а аз нямах никакъв интерес към него.С времето,обаче ми направи впечатление че е много свестен и мил.Има собствен бизнес и това малко ме притесни,понеже аз никога не съм търсила материалното.Свикнала съм от малка да се издържам сама и не чакам на никой да ми даде 2 лв.И така с всеки изминал ден,аз започвах да харесвам все повече и повече и една вечер бяхме се събрали у тях.беше много весело.Всички си тръгнаха,аз също.тогава започнахме и сериозните разговори по скайп,после той направо дойде у нас,през нощта и разговаряхме надълго и нашироко за живота като цяло.и така стана всичко,непринудено,прекрасно....
И така аз ходех все по-често у тях и оставах да преспивам дори.Мислех си,че съм много щастлива,че съм попаднала на такъв човек.Докато една вечер,точно на Великден,той не започна да ми натяква,че не съм дала 1 стотинка за разходите в дома му SadЗабравих да спомена,че малко преди това,брат ми едва не умря и му се наложи да спре работа за по-дълъг период,за да се възстанови.Ние си живеехме двамата с него и всички разходи по лечението и сметки в къщи паднаха на моя гръб.никога не ми е тежало,аз давам всичко за брат си.И с каква наглост,той ме питаше къде са ми парите!!!Аз го приех много тежко и ме болеше,че моето не се оценяше,пазарувах храна и др.,но за още едни сметки,не ми оставаха пари Lips SealedЗа момента го преглътнах,но си имах едно наум и вече бях по-резервирана и мислех дори за раздяла,но.....оказа се че съм бременна.
Тази новина го промени и той само дето не ме носеше на ръце!Само,че всяко чудо за 3 дни.Още в началото имах проблеми с бременността и се наложи да спра работа.Докторите бяха категорични,понеже видяха,че са близнаци.беше голям шок за мен,не можех да си представя някой да ме издържа.Добре,че поне брат ми вече започна и работа Huh?
Мъжът ми имаше и все още има 2 магазина по черноморието и аз заминах при него,за да са по-малко разходите ни,аи за да му помагам в магазина.Ходех всеки ден по обед,а той се прибираше в къщи да спи или не знам какво да прави.В най-големите жеги,бременна бях опъната на слънцето и ми прилошаваше,но не се оплаках.Хората отстрани ме гледаха и се възмущаваха.Вечер се прибирах,да сготвя,да почистя,да му сервирам и отсервирам...Вече бях в 4 месец,когато започна да ми натяква,че ми е много хубаво така,да си спя по цял ден и да ми се дават пари наготово ShockedАз дори не ядях тогава,нямах апетит,по кафета не ходех...С 5 лв можех да изкарам 10 дни.Но той продължаваше да ме обижда и унижава,нищо не правиш,аз се убивам от работа,все се оправдаваш с бременността... (dew3)Всяка вечер заспивах съсъ сълзи и съжалявах,че съм бременна.Това беше голям грях,да не се радвам от факта,че ще ставам майка,но той уби всичките ми добри мисли и чувства Sad
Стисках зъби и се мислех,че с времето всичко ще мине,но не.Децата се родиха,живи и здрави да са ми!Той беше много щастлив и благодарен,че съм го дарила с деца.Все щъкаше край тях и се опитваше да ми помага.Но и ден не пропускаше да ми казва,колко са ни големи разходите и по-малко да харча ShockedТа аз дори по кафета с приятелки не ходя.Дрехи не си купувам,че имам страшно много,които съм купувала съсъ собствени пари.Разходи-никакви от моя страна.Аз вече не изпитвах любов към този човек,а ненавист.Но въпреки това полагах усилия всичко да се оправи,не искам децата ми да израстнат без баща,било то и само разделени Embarrassed
Но това не свърши и до днес.Мина вече 1 година,но той става все по-арогантен и ужасен.Забрави дори как ме накара да се усмихна,а не е нужно много.последно миказа,ч не му трябвам,нали си имал децата (dew2)Значи аз съм си свършила работата вече и не съм му нужна.Крава само за разплод!!! SadТова,което правя по цял ден не се вижда и не е работа,защото не му нося пари в къщи.А повярвайте ми,той не е от тези дето нямат и никога не е живял в нищета! Roll Eyes
И така до днес,аз не знам каква е моята роля тук и не знам кое е правилното решение!!!!
Активен

ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #346 -: Януари 12, 2011, 14:20:53 »
Раздели ТемаНагоре

 Направо сьм изумена Undecided  Кьде ги намерихте тези грубияни Huh?  Даже не мога да коментирам Lips Sealed
Потресена сьм Sad Всеки има достойнство,и то не трябва да бьде потьпквано от НИКОЙ.
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #347 -: Януари 12, 2011, 14:24:00 »
Раздели ТемаНагоре

Запознахме с 'моя' края на октомври 2008,тъкмо се бях прибрала от Гърция.Случи се да сме в една компания и все ни сватосваха,а аз нямах никакъв интерес към него.С времето,обаче ми направи впечатление че е много свестен и мил.Има собствен бизнес и това малко ме притесни,понеже аз никога не съм търсила материалното.Свикнала съм от малка да се издържам сама и не чакам на никой да ми даде 2 лв.И така с всеки изминал ден,аз започвах да харесвам все повече и повече и една вечер бяхме се събрали у тях.беше много весело.Всички си тръгнаха,аз също.тогава започнахме и сериозните разговори по скайп,после той направо дойде у нас,през нощта и разговаряхме надълго и нашироко за живота като цяло.и така стана всичко,непринудено,прекрасно....
И така аз ходех все по-често у тях и оставах да преспивам дори.Мислех си,че съм много щастлива,че съм попаднала на такъв човек.Докато една вечер,точно на Великден,той не започна да ми натяква,че не съм дала 1 стотинка за разходите в дома му SadЗабравих да спомена,че малко преди това,брат ми едва не умря и му се наложи да спре работа за по-дълъг период,за да се възстанови.Ние си живеехме двамата с него и всички разходи по лечението и сметки в къщи паднаха на моя гръб.никога не ми е тежало,аз давам всичко за брат си.И с каква наглост,той ме питаше къде са ми парите!!!Аз го приех много тежко и ме болеше,че моето не се оценяше,пазарувах храна и др.,но за още едни сметки,не ми оставаха пари Lips SealedЗа момента го преглътнах,но си имах едно наум и вече бях по-резервирана и мислех дори за раздяла,но.....оказа се че съм бременна.
Тази новина го промени и той само дето не ме носеше на ръце!Само,че всяко чудо за 3 дни.Още в началото имах проблеми с бременността и се наложи да спра работа.Докторите бяха категорични,понеже видяха,че са близнаци.беше голям шок за мен,не можех да си представя някой да ме издържа.Добре,че поне брат ми вече започна и работа Huh?
Мъжът ми имаше и все още има 2 магазина по черноморието и аз заминах при него,за да са по-малко разходите ни,аи за да му помагам в магазина.Ходех всеки ден по обед,а той се прибираше в къщи да спи или не знам какво да прави.В най-големите жеги,бременна бях опъната на слънцето и ми прилошаваше,но не се оплаках.Хората отстрани ме гледаха и се възмущаваха.Вечер се прибирах,да сготвя,да почистя,да му сервирам и отсервирам...Вече бях в 4 месец,когато започна да ми натяква,че ми е много хубаво така,да си спя по цял ден и да ми се дават пари наготово ShockedАз дори не ядях тогава,нямах апетит,по кафета не ходех...С 5 лв можех да изкарам 10 дни.Но той продължаваше да ме обижда и унижава,нищо не правиш,аз се убивам от работа,все се оправдаваш с бременността... (dew3)Всяка вечер заспивах съсъ сълзи и съжалявах,че съм бременна.Това беше голям грях,да не се радвам от факта,че ще ставам майка,но той уби всичките ми добри мисли и чувства Sad
Стисках зъби и се мислех,че с времето всичко ще мине,но не.Децата се родиха,живи и здрави да са ми!Той беше много щастлив и благодарен,че съм го дарила с деца.Все щъкаше край тях и се опитваше да ми помага.Но и ден не пропускаше да ми казва,колко са ни големи разходите и по-малко да харча ShockedТа аз дори по кафета с приятелки не ходя.Дрехи не си купувам,че имам страшно много,които съм купувала съсъ собствени пари.Разходи-никакви от моя страна.Аз вече не изпитвах любов към този човек,а ненавист.Но въпреки това полагах усилия всичко да се оправи,не искам децата ми да израстнат без баща,било то и само разделени Embarrassed
Но това не свърши и до днес.Мина вече 1 година,но той става все по-арогантен и ужасен.Забрави дори как ме накара да се усмихна,а не е нужно много.последно миказа,ч не му трябвам,нали си имал децата (dew2)Значи аз съм си свършила работата вече и не съм му нужна.Крава само за разплод!!! SadТова,което правя по цял ден не се вижда и не е работа,защото не му нося пари в къщи.А повярвайте ми,той не е от тези дето нямат и никога не е живял в нищета! Roll Eyes
И така до днес,аз не знам каква е моята роля тук и не знам кое е правилното решение!!!!
Аз вече съм почти сигурна ,че няма да има край това арогантно поведение.Дори с болки в стомаха и повръщане моя пак ми викаше ,че ме мързи дори детето да гледам.Аз не мога да ти дам съвет,защото самата аз търпя,но в едно съм сигурна ,че не искам този живот.
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #348 -: Януари 12, 2011, 14:26:48 »
Раздели ТемаНагоре

Nikovat и аз не искам да живея този живот,доро понякога ми се иска моя татко да ме вземе при него,но се обръщам и виждам малките си съкровища и спирам тези черни мисли.Даже и сега  (dew3) (dew2)
не знам толкова и съм лоша,че заслужих такъв живот!! Sad
Активен

Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #349 -: Януари 12, 2011, 14:29:43 »
Раздели ТемаНагоре

Nikovat и аз не искам да живея този живот,доро понякога ми се иска моя татко да ме вземе при него,но се обръщам и виждам малките си съкровища и спирам тези черни мисли.Даже и сега  (dew3) (dew2)
не знам толкова и съм лоша,че заслужих такъв живот!! Sad
проблема е ,че сме прекалено добрички и сме оставили хоро да играят на главите ни.Толкова вече ми е писнало ,че дори неговото "обичам те" не мога да го чуя какво остава да ме докосне
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #350 -: Януари 12, 2011, 14:31:38 »
Раздели ТемаНагоре

Направо сьм изумена Undecided  Кьде ги намерихте тези грубияни Huh?  Даже не мога да коментирам Lips Sealed
Потресена сьм Sad Всеки има достойнство,и то не трябва да бьде потьпквано от НИКОЙ.
ето защо мила изневеряват жените Smiley
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #351 -: Януари 12, 2011, 14:32:43 »
Раздели ТемаНагоре

Спасявайте и себе си и децата
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #352 -: Януари 12, 2011, 14:35:52 »
Раздели ТемаНагоре

Направо сьм изумена Undecided  Кьде ги намерихте тези грубияни Huh?  Даже не мога да коментирам Lips Sealed
Потресена сьм Sad Всеки има достойнство,и то не трябва да бьде потьпквано от НИКОЙ.
ето защо мила изневеряват жените Smiley
Това не е решение ,а само леко бягство.
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #353 -: Януари 12, 2011, 14:37:37 »
Раздели ТемаНагоре

Направо сьм изумена Undecided  Кьде ги намерихте тези грубияни Huh?  Даже не мога да коментирам Lips Sealed
Потресена сьм Sad Всеки има достойнство,и то не трябва да бьде потьпквано от НИКОЙ.
ето защо мила изневеряват жените Smiley
Това не е решение ,а само леко бягство.
Съгласна затова и не съм го практикувала с тоя тиквеник
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #354 -: Януари 12, 2011, 14:37:41 »
Раздели ТемаНагоре

Nikovat и аз не искам да живея този живот,доро понякога ми се иска моя татко да ме вземе при него,но се обръщам и виждам малките си съкровища и спирам тези черни мисли.Даже и сега  (dew3) (dew2)
не знам толкова и съм лоша,че заслужих такъв живот!! Sad
проблема е ,че сме прекалено добрички и сме оставили хоро да играят на главите ни.Толкова вече ми е писнало ,че дори неговото "обичам те" не мога да го чуя какво остава да ме докосне
КАкво да ме докосва,аз съм като попарена.И дума да не става.Ние в момента просто съжителстваме заедно.Аз смятам,че вече след толкова унижения и обиди,не бих могла да имам топличувства към този човек,колкото и да ме боли,че децата не виждат мама и тате да се обичат и прегръщат Sad
Активен

Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #355 -: Януари 12, 2011, 14:54:57 »
Раздели ТемаНагоре

Nikovat и аз не искам да живея този живот,доро понякога ми се иска моя татко да ме вземе при него,но се обръщам и виждам малките си съкровища и спирам тези черни мисли.Даже и сега  (dew3) (dew2)
не знам толкова и съм лоша,че заслужих такъв живот!! Sad
проблема е ,че сме прекалено добрички и сме оставили хоро да играят на главите ни.Толкова вече ми е писнало ,че дори неговото "обичам те" не мога да го чуя какво остава да ме докосне
КАкво да ме докосва,аз съм като попарена.И дума да не става.Ние в момента просто съжителстваме заедно.Аз смятам,че вече след толкова унижения и обиди,не бих могла да имам топличувства към този човек,колкото и да ме боли,че децата не виждат мама и тате да се обичат и прегръщат Sad
Мила децата ни са още малки и е по-лесно.С всеки ден е по-трудно и по-трудно.Аз лично сериозно съм се замислила да се махна.Надявам се на едно.Магазина който успях да отворя да тръгне ,за да мога да осигуря всичко на детето си,че с тия 240лв майчинство кое по-напред. А и аз така съм свикнала самостоятелно и предпочитам на квартира с малката пред където й да е другаде
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #356 -: Януари 12, 2011, 15:05:11 »
Раздели ТемаНагоре

Nikovat и аз не искам да живея този живот,доро понякога ми се иска моя татко да ме вземе при него,но се обръщам и виждам малките си съкровища и спирам тези черни мисли.Даже и сега  (dew3) (dew2)
не знам толкова и съм лоша,че заслужих такъв живот!! Sad
проблема е ,че сме прекалено добрички и сме оставили хоро да играят на главите ни.Толкова вече ми е писнало ,че дори неговото "обичам те" не мога да го чуя какво остава да ме докосне
КАкво да ме докосва,аз съм като попарена.И дума да не става.Ние в момента просто съжителстваме заедно.Аз смятам,че вече след толкова унижения и обиди,не бих могла да имам топличувства към този човек,колкото и да ме боли,че децата не виждат мама и тате да се обичат и прегръщат Sad
Мила децата ни са още малки и е по-лесно.С всеки ден е по-трудно и по-трудно.Аз лично сериозно съм се замислила да се махна.Надявам се на едно.Магазина който успях да отворя да тръгне ,за да мога да осигуря всичко на детето си,че с тия 240лв майчинство кое по-напред. А и аз така съм свикнала самостоятелно и предпочитам на квартира с малката пред където й да е другаде
Аз ще работя без пари Cheesy жалко ,че не си от Бургас бих ти помогнала наистина Wink

Всьщност от кьде си? Roll Eyes
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #357 -: Януари 12, 2011, 15:16:44 »
Раздели ТемаНагоре

Nikovat и аз не искам да живея този живот,доро понякога ми се иска моя татко да ме вземе при него,но се обръщам и виждам малките си съкровища и спирам тези черни мисли.Даже и сега  (dew3) (dew2)
не знам толкова и съм лоша,че заслужих такъв живот!! Sad
проблема е ,че сме прекалено добрички и сме оставили хоро да играят на главите ни.Толкова вече ми е писнало ,че дори неговото "обичам те" не мога да го чуя какво остава да ме докосне
КАкво да ме докосва,аз съм като попарена.И дума да не става.Ние в момента просто съжителстваме заедно.Аз смятам,че вече след толкова унижения и обиди,не бих могла да имам топличувства към този човек,колкото и да ме боли,че децата не виждат мама и тате да се обичат и прегръщат Sad
Мила децата ни са още малки и е по-лесно.С всеки ден е по-трудно и по-трудно.Аз лично сериозно съм се замислила да се махна.Надявам се на едно.Магазина който успях да отворя да тръгне ,за да мога да осигуря всичко на детето си,че с тия 240лв майчинство кое по-напред. А и аз така съм свикнала самостоятелно и предпочитам на квартира с малката пред където й да е другаде
Аз ще работя без пари Cheesy жалко ,че не си от Бургас бих ти помогнала наистина Wink

Всьщност от кьде си? Roll Eyes
Стара Загора.
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
poli23
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 454


Нека бъдем коректни!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #358 -: Януари 12, 2011, 15:18:14 »
Раздели ТемаНагоре

Ще си позволя да напиша нещо, коетоедна моя приятелка ми каза преди време-'' По-добре ужасен край, от колкото ужас без край''
Активен

Коректна съм и очаквам същото!
За две обяви с предимство!
Вече изисквам предварително плащане, омръзна ми от некоректни потребители!
Моля, дайте ми един глас тук, не се изисква регистрация.Благодаря ви! Моята рецепта е- Пай с праскови Smiley))
http://fino-bg.com/show_recipes/view/135/
karl_marks2
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 59

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #359 -: Януари 12, 2011, 15:28:02 »
Раздели ТемаНагоре

Мили момичета,да чукна на дърво, но до сега не ми са се случвали толкова неприятни неща. Но не бих понесла мисълта да съжителствам с човек, който не ме обича. Пак казвам, бащите са бащи, без да бъдат добри съпрузи.
Аз искам да ви споделя как мина моята бременност, която изкарах почти на легло. Ставаше ми лошо, но не сутрин (защо го наричат сутрешно гадене, не знам). Контракции имах почти през всичките 9 месеца, които се появиха във втория. Казаха ми, че ако искам бебето, трябва да лежа. Мили мами, това, което ми описвате, го е преживяла майка ми с мен - грубостите, униженията, обидите, че нищо не прави и че сякаш само тя е била бременна на този свят  Embarrassed. Това всичкото от свекърва и и малко от баща ми. А аз бях най-обгрижваната бременна на света. Не само че не ми се натякваше, че чиниите не са измити, но не ми даваха нищо да правя, за да не стане нещо. И сега съм така. Обичам съпруга си невероятно много, защото е прекрасен човек! Чакам с нетърпение да се прибере в къщи, да си направим салатка и да седнем да си говорим. Само една ексцесия сме имали, тази, която споделих по-горе, но, слава Богу, оправихме се. За това и аз не разбирам като Роси, как може някой да се държи толкова грубо. Не унижавайте себе си и не обричайте детето си на страдание. То ще страда повече с мама и татко, които се карат, отколкото с мама и татко, които се разбират, макар и разделени. И пак казвам, не давам съвет да се разделяте. Това ще е вмешателство от моя страна. Просто направете най-доброто за себе си. Да, за себе си. А детето ще ви разбере, когато порастне.
Отношенията между мъж и жена ги разбирам доста по-различно и се радвам, че със съпруга ми сме на едно мнение по въпроса. Дори ме извинете, споделих вълненията ви в кратък вариант с него, без да казвам, че са точно от форума. Мъжкото му мнение за грубостите и унижението няма да ви го казвам, защото той е против всяка форма на насилие и избълва много неща.
Никой никога не бива да тормози друг. Това да държиш другия в някакво подчинение, не е сила, знайте го. Няма нищо по-прекрасно от хармоничните отношения, от това всеки ден да се чувствате като най-прекрасната и специална жена на света. Такива мъже ви пожелавам от сърце!
Горе главата и напред!
Активен

Коректна съм и очаквам същото! Моля, не ми пестете пощенските разходи, защото не получавам пратки!И без това държа да си ги поемам! Плащам предварително по собствено желание, но, разбира се, има изключения! Благодаря на всички, които споделят мнението ми за коректността!


Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: